Zamknij

Frisco.pl rozszerza ofertę o kolejne miasto

28.10.2020 12:34
Frisco.pl będzie dostępne w kolejnym mieście. Padła konkretna data
fot. Maxx-Studio/Shutterstock (ilustracyjne)

Frisco.pl, jeden z największych serwisów oferujących możliwość zrobienia zakupów spożywczych online, będzie działać w kolejnym polskim mieście - podał portal Business Insider Polska.

Frisco.pl do tej pory umożliwiało zrobienie zakupów spożywczych z dostawą do domu w Warszawie i okolicach. To ma się wkrótce zmienić. Jak podał Business Insider Polska, serwis rozpocznie działalność we Wrocławiu. Rozwój firmy jest podyktowany przede wszystkim skutkami pandemii koronawirusa, która mocno wpłynęła na zachowania handlowe Polaków. Warto tylko przypomnieć, że od 24 października cała Polska znajduje się w strefie czerwonej i z tego powodu obowiązują limity klientów w sklepach w zależności od liczby klientów i kas fiskalnych.

- Klienci cenią nas za wysoką jakość świeżych produktów, punktualność dostaw i kompletność zamówień osiągającą aż 99,6 proc. artykułów. Wierzymy, że dzięki tym przewagom mieszkańcy Wrocławia odkryją zupełnie nową jakość zamawiania produktów spożywczych przez internet, które szczególnie w obecnej sytuacji są pożądaną alternatywą dla zakupów w tradycyjnych sklepach - komentował Jacek Palec, prezes Frisco.pl, cytowany przez portal.

Kolejne miasto z dostawą Frisco.pl

Business Insider Polska przypomniał, że Frisco.pl oferuje "tysiące produktów w cenach na poziomie hipermarketów: zarówno świeżych owoców, warzyw, mięs, ryb czy nabiału jak również asortymentu produktów ogólnospożywczych i gospodarstwa domowego". Firma dla klientów we Wrocławiu ma oferować również produkty od lokalnych dostawców. Frisco.pl będzie dostępne w stolicy Dolnego Śląska do końca tego roku.

Zobacz także

- Przez okres wakacji intensywnie pracowaliśmy nad zwiększeniem przepustowości naszego magazynu i osiągnęliśmy ten cel: obecnie realizujemy o 30 proc. więcej dostaw niż w pierwszej fali, czyli możemy realnie pomóc większej liczbie rodzin bezpiecznie zostać w domu. Podjęliśmy również decyzję o dalszych inwestycjach, które pozwolą nam znacząco zwiększyć naszą wydajność w przyszłym roku - dodał Jacek Palec.

Pierwsze zamówienie dla klientów Frisco.pl jest darmowe, bez względu na wartość zamówienia (wyjątkiem jest dostawa premium tego samego dnia lub w dni świąteczne - 19 zł). W pozostałych przypadkach bezpłatna dostawa jest możliwa po zamówieniu powyżej 250 zł. Jeśli wynosi od 200 do 250 zł to dostawa kosztuje 10 zł, a w granicach 100-200 zł to 15 zł. 

Zobacz także

Portal zakupowy należy do hurtowego giganta Grupy Eurocash. Frisco.pl działa w Warszawie od 14 lat i dostarcza zakupy do 120 tys. gospodarstw domowych.

RadioZET.pl/Business Insider Polska