Zamknij

Flying Tiger otwiera sklep online w Polsce. Sprzedaż już ruszyła

21.10.2021 22:19
Flying Tiger otwiera sklep online w Polsce. Sprzedaż już ruszyła
fot. Adam Burakowski/REPORTER/EastNews

Duńska sieć sklepów wielobranżowych Flying Tiger Copenhagen wystartowała ze sklepem online w Polsce. Nasz kraj jest kolejnym po Szwecji i Danii, gdzie można zamawiać drogą elektroniczną produkty firmy do domu. Spółka planuje dalszą ekspansję ecommerce.

Sklep internetowy marki Flying Tiger Copenhagen rozpoczął działalność online na terenie Polski. Klienci mogą zamówić produkty ze strony flyingtiger.com do domu na terenie całego kraju. W dobie pandemii coraz więcej marek przenosi swoją działalność do sieci, a młodzież marzy o zostaniu internetowymi influencerami. Najbardziej pożądane zawody to youtuberka, instagramerka i tiktokerka

Co znajdziemy w ofercie sklepu? Przestrzeń internetowa ma podobny asortyment co lokale stacjonarne. Oznacza to, że klienci mogą zamawiać m.in. elementy wyposażenia domu, artykuły papiernicze, zabawki, gadżety do rękodzieła, elementy dekoracji wnętrz i wiele innych.

Sklep Flying Tiger Copenhagen dostępny w Polsce online

Polacy doskonale odnajdują się w cyfrowym świecie, a nasza pozycja w Polsce jest silna - możemy tu liczyć na grono lojalnych klientów. Rozszerzenie działalności na internet było naturalnym kolejnym krokiem - mamy nadzieję, że w ten sposób zdobędziemy zainteresowanie nowych klientów. Włożyliśmy dużo wysiłku w zaprojektowanie świata online pasującego do naszych sklepów i jednocześnie zapewniającego naszym klientom nowe wrażenia podczas każdej wizyty

Martin Jermiin, dyrektor generalny Flying Tiger Copenhagen

Firma po raz pierwszy weszła ze swoimi produktami do internetu w 2020 roku. Najpierw dostęp do nich mięli klienci z Danii i Szwecji.

Flying Tiger Copenhagen to sieć 900sklepów, która działa od 1988 roku. Założył ją Lennart Lajbo­schitz.Spółka generuje roczny obrót na poziomie 5,2 mld koron duńskich i zatrudnia 6 tysięcy osób w 27 krajach na terenie Europy i Azji.

RadioZET.pl