Zamknij

Facebook wprowadził nowe reakcje. Co się zmieniło?

18.12.2019 13:54
Facebook emoji. Nowe emotikony i filtry związane z premierą nowych "Gwiezdnych Wojen"
fot. Wachiwit/Shutterstock (ilustracyjne)

Facebook wprowadził nowe emotikony, naklejki oraz filtry na zdjęcia w aplikacji Messenger. Zostały wprowadzone w wersji limitowanej. Co jest powodem zmian?

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - BIZNES na Linkedin

Facebook, największy portal społecznościowy na świecie, wprowadził limitowaną edycję emotikonów, naklejek oraz filtrów na zdjęcia. 

Są one związane z promocją filmu "Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie", który 19 grudnia wejdzie do kin również w Polsce.

Jak podało biuro prasowe Facebooka, nowe reakcje na Messengerze zostały zaprojektowane wspólnie z Disneyem - właścicielem praw do przygód Luke'a Skywalkera i jego przyjaciół.

Nowe emotikony na FB
fot. Facebook

Jako reakcję na wiadomości wysłane na Messengerze można wybrać emoji przedstawiające bohaterów jasnej, jak i ciemnej strony mocy. Ponadto można skorzystać z okolicznościowych naklejek i filtrów na zdjęcia motywowane przygodami z "Gwiezdnych Wojen".

Jak skorzystać z nowych opcji?

W ustawieniach wątku w Messengerze wystarczy przejść do ustawień rozmowy i w sekcji "Motyw" wybrać ikonkę z "Gwiezdnymi Wojnami". Dzięki temu powinien zmienić się wygląd okna rozmowy, a w miejsce standardowych reakcji, powinny pojawić się ikonki związane ze "Star Wars".

RadioZET.pl/mat. prasowe