Zamknij

Awaria Facebooka. Użytkownicy skarżą się na działanie Messengera

10.12.2020 11:38
Facebook, Messenger, awaria
fot. AlexandraPopova/shutterstock (ilustracyjne)

W serwisie Downdetector.pl odnotowano prawie 10 tysięcy skarg na działanie Facebooka i Messangera. Portal walczy z awarią.

Facebook i Messanger nie działają prawidłowo. Internauci piszą o awarii komunikatora.

Czat nie działa zarówno na stronie www, jak i w aplikacji mobilnej.

Awaria Facebooka i Messengera. Co się stało?

O awarii Facebooka i komunikatora Messenger informują internauci w portalu DownDetector.pl. Użytkownicy piszą, że „Messenger umarł”. Skarżą się, że wiadomości przychodzą z opóźnieniem, lub w ogóle nie pojawiają się na czacie. Nie znane są przyczyny kłopotów technicznych Messengera i Facebooka. 

Z doniesień naszych czytelników wynika, że usterki występują w stolicy, w Krakowie, w Poznaniu, w Kielcach, Katowicach czy w Łodzi. Problemy odnotowywane są także poza granicami Polski: w Austrii, w Belgii czy w Holandii. 

Serwis DownDetector.pl odnotował dziś setki zgłoszeń nie tylko w przypadku Facebooka i Messengera, ale także w przypadku Instagrama. 

Awaria facebooka
fot.

Serwis Dobreprogramy.pl pisze, że internauci zgłaszają problemy od wczesnych godzin porannych. Skargi zlicza portal Downdetector.com, który odnotował już prawie 10 tysięcy zgłoszeń.  - W rzeczywistości skala problemu z Messengerem może być dużo większa - analizuje serwis dobreprogramy.pl. 

Internautom nie służą dodatkowo usterki operatorów telekomunikacyjnych. Serwis Downdetector informuje także o awarii w Play, Orange, UPC, T-mobile i sieci Vectra, przez co klienci mogą mieć problemy z dostępem do internetu. 

Artykuł aktualizujemy na bieżąco. Wkrótce więcej informacji. 

RadioZET.pl/Dobreprogramy.pl