Zamknij

Koronawirus. Empik Premium przez 60 dni za darmo

17.03.2020 15:02
Empik Premium przez 60 dni za darmo. Jak skorzystać?
fot. Artur Szczepanski/REPORTER/East News (ilustracyjne)

Przez 60 dni można bez żadnych opłat korzystać z serwisu Empik Premium. Dzięki niemu można uzyskać dostęp do ponad 11 tys. audiobooków i e-booków oraz uniknąć opłat za dostawę produktów z internetowego sklepu Empik.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - BIZNES na Facebooku

Epidemia koronawirusa spowodowała, że pracownicy wielu firm zostali odesłani do pełnienia obowiązków zdalnie lub na bezpłatne urlopy. Rząd namawia Polaków, aby zostali w domach w celu ograniczenia liczby kolejnych zakażeń. 

Empik Premium za darmo

Empik poinformował, że w ramach usługi Empik Premium udostępnia bezpłatnie wszystkim szeroki pakiet korzyści na dwa miesiące.

To darmowy dostęp do ponad 11 tysięcy audiobooków i e-booków oraz do oferty słuchowisk i podcastów w aplikacji Empik Go.

Aby aktywować swój darmowy kod, wystarczy wejść na stronę: www.empik.com/czas-w-domu. Daje on między innymi 60 dni na odkrywanie tysięcy audiobooków i e-booków oraz dostęp do szerokiej oferty słuchowisk i podcastów w aplikacji Empik Go.

Zobacz także

Darmowa dostawa z Empiku

Pakiet umożliwia także bezpieczną dostawę zamówień za 0 zł złożonych na stronie Empik.com, gdzie można znaleźć setki tysięcy produktów z różnych kategorii, takich jak książki, muzyka, filmy, gry, zabawki, sprzęt sportowy czy artykuły kreatywne.

Zamówienia realizowane są z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa – z preferowaną płatnością online oraz w różnych opcjach dostawy – w tym kurierem i bezkontaktowo do paczkomatów.

Sklep Empik.com działa bez zmian – istnieje możliwość zamówienia produktów poprzez stronę internetową i aplikację mobilną.

Zobacz także

Paczki są wysyłane wieloma kanałami, m.in. kurierem do domu oraz do paczkomatu, przy zastosowaniu szeregu procedur sanitarnych i środków bezpieczeństwa. Do odwołania nie ma możliwości zamawiania produktów z odbiorem w salonach Empik.

Spotkania autorskie online

Przez trzy dni, między 24 a 26 marca o godz. 18 na profilu Empiku na Facebooku będzie można śledzić na żywo spotkania z Katarzyną Puzyńską, Janiną Bąk i Anną Ficner-Ogonowską.

Autorki opowiedzą o swoich najnowszych publikacjach książkowych i odpowiedzą na pytania zadawane w komentarzach.

Prowadzony przez Empik program edukacyjny Przecinek i Kropka oraz Rzecznicy Nauki zapraszają wszystkie dzieci i rodziców na jedyny w swoim rodzaju cykl warsztatów online pod hasłem „W domu jest fajnie, i kropka!”. Szczegóły na FB: Przecinek i Kropka oraz www.przecinekikropka.pl.

Zobacz także

RadioZET.pl/mat. prasowe