Zamknij

Decathlon ostrzega przed fajką pływacką. Ryzyko oderwania materiału

22.08.2020 12:12
Decathlon ostrzega przed fajką pływacką. Ryzyko oderwania materiału
fot. Rafal Bloch/Shutterstock (ilustracyjne)

Decathlon zaapelował do klientów, aby zaprzestali korzystania z fajki pływackiej marki Arena. Produkt oferowany w sieci sklepów w pierwszej połowie 2020 roku jest wadliwy i może oderwać podczas korzystania.

Decathlon, sieć marketów oferująca wyposażenie sportowe, opublikowała komunikat w sprawie fajki pływackiej Arena Snorkel Pro (kolor czarny). Znajdowała się ona w ofercie sklepów na początku tego roku.

Produkt posiadał kod 865547 (kod matki Arena 001969). Sieć sklepów zaapelowała, aby zaprzestać korzystanie z produktu. Dlaczego?

Zobacz także

Decathlon ostrzega przed wadliwym produktem

"W ramach procesu weryfikacji jakości pracownicy marki Arena zidentyfikowali potencjalne ryzyko oderwania się niewielkiego kawałka materiału wewnątrz rurki w fajce. Zjawisko to występuje tylko w bardzo nielicznych przypadkach, jednak w ramach prewencji i w trosce o bezpieczeństwo użytkowników marka uruchomiła procedurę wymiany potencjalnie wadliwych rurek" - napisał w komunikacie Decathlon.

Wadliwa fajka

Klienci, którzy zakupili powyższy produkt, powinni za pomocą serwisu replacement.arenawaterinstinct.com poprosić o bezpłatną wymianę wadliwej części. W razie potrzeby dodatkowych informacji Decathlon kieruje klientów do marki Arena, która odpowiada za opisany powyżej produkt. 

Decathlon w Polsce to ponad 60 sklepów w całym kraju oraz 30 marek własnych.

RadioZET.pl/TVN24.pl