Zamknij

DNB Bank Polska płaci 1000 złotych za zamknięcie rachunku

13.11.2019 09:21
DNB Bank Polska płaci 1000 złotych za likwidację konta
fot. dejavelinka/Shutterstock (ilustracyjne)

To ostatnia szansa dla klientów indywidualnych, którzy mają konto w DNB Bank Polska. Z dniem 29 listopada rachunki detaliczne zostaną zamknięte. Do tego czasu klienci banku mogą skorzystać z oferty i otrzymać tysiąc złotych.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - BIZNES na Linkedin

DNB Bank Polska od kilku miesięcy zapowiada rezygnację z prowadzenia rachunków dla klientów indywidualnych. Bank planuje skupić się wyłącznie na klientach biznesowych.

Z tego powodu właścicielom kont detalicznych zaoferowano specjalne warunki rezygnacji z usług banku. 

Zobacz także

Za rezygnację z produktów bankowych DNB oferuje rekompensatę w wysokości 600 zł brutto. Dodatkowe pieniądze można otrzymać za rezygnację z grupowego ubezpieczenia DOM w Generali (dodatkowe 200 zł brutto) oraz z ubezpieczenia na Życie/Praca w TU Ergo Hestia (kolejne 200 zł brutto).

W sumie – można otrzymać nawet 1000 zł brutto za rezygnację z usług DNB Bank Polska. Jednocześnie instytucja zagwarantowała klientom indywidualnym utrzymanie aktualnej marży na produkcie hipotecznym do końca obowiązywania umowy kredytowej.

Zobacz także

Klienci, którzy nadal nie zlikwidowali swoich kont detalicznych w DNB Banku Polska, mogą to zgłosić, dzwoniąc pod numer telefonu: 22 531 39 39 lub 801 301 103 oraz przesyłając załączony specjalny formularz na adres ok@dnb.pl do 26 listopada 2019 roku.

Ponadto od 17 grudnia Bank nie będzie realizował obsługi gotówkowej. 

DNB Bank Polska istnieje od 2002 roku. Jego właścicielem jest Grupa DNB – największa norweska grupa finansowa prowadząca działalność w 19 krajach. Jej akcje notowane są na giełdzie w Oslo.

Zobacz także

RadioZET.pl/WP.pl