Zamknij

Czwarty etap odmrażania gospodarki. Powrócą imprezy targowe, kongresowe i korporacyjne

Czwarty etap odmrażania gospodarki. Powrócą imprezy targowe, kongresowe i korporacyjne
fot. Materiały prasowe

Decyzją Prezesa Rady Ministrów, gospodarka wkroczyła w czwarty etap odmrażania, obejmujący swoim zasięgiem także imprezy targowe, kongresowe i wydarzenia korporacyjne.

 

IMG_1433 PWE egzaminy

Od 6 czerwca 2020 organizacja imprez targowych czy konferencji jest już możliwa, oczywiście przy zachowaniu przyjętych przez rząd wytycznych opracowanych po konsultacjach z organizacjami branżowymi, jak również z Ministerstwem Zdrowia i Głównym Inspektorem Sanitarnym. 

W PTAK Warsaw Expo miało miejsce pierwsze wydarzenie, potwierdzające, że ośrodki targowe gotowe są na wznowienie swojej działalności w pełnym tego słowa znaczeniu. 

zdjęcie PWE

Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe PTAK Warsaw Expo było miejscem tegorocznego egzaminu adwokackiego i egzaminu radcowskiego, które odbyły się w zeszłym tygodniu, a w których udział wzięło przeszło 1000 osób: ponad 650 aplikantów, 300 przyszłych radców prawnych, jak również członkowie komisji radcowskich i adwokackich. Zachowaniu bezpieczeństwa sprzyjała olbrzymia powierzchnia hal Warsaw Expo oraz odpowiedzialne zachowanie uczestników egzaminów. Już wkrótce PTAK Warsaw Expo powraca z własnymi imprezami targowymi oraz z wydarzeniami organizatorów zewnętrznych. Na wydarzenia branżowe czeka wiele sektorów, dla których targi są sprawdzonym i skutecznym narzędziem sprzedażowo-marketingowym.

Trzymamy kciuki za polską gospodarkę, miejsca pracy i rozwój przedsiębiorstw.