Zamknij

Czteropak piwa za 1 zł w Carrefourze. Jak go zdobyć?

16.04.2021 19:35
zakupy w Carrefourze
fot. Marek BAZAK/East News

Majówkę w tym roku trzeba będzie spędzić w domu, sklepy zaczęły więc uruchamiać promocje, które mają ten fakt nieco osłodzić. Carrefour na długi weekend proponuje czteropak piwa za złotówkę, w Stokrotce 8 piw można dostać zupełnie za darmo.

Piwo może być podczas długiego domowego weekendu jednym z najbardziej pożądanych produktów. Zgodnie z zapowiedziami, obostrzenia dotyczące funkcjonowania hoteli zostały przedłużone do 3 maja 2021 włącznie, wyjechanie na majówkę bez łamania rządowych rozporządzeń może więc być trudne.

Branża hotelarska co prawda wysyła sygnały, że dla chcącego nic trudnego, i daje znać o nieoficjalnej ofercie wprost z szarej strefy, spora część Polaków początek maja spędzie jednak w domu. Dzięki piwnym promocjom będą mogli zrelaksować się popijając trunki otrzymane w prezencie.

Cztery piwa za 1 zł w Carrefourze. Promocja na czteropaki

Jako pierwsza plany przyciągania do siebie planujących majówkowy relaks piwoszy zdradziła Stokrotka. W sieci w dniach 24-25 kwietnia 2021 można będzie dostać w prezencie 8 butelek lub puszek piwa, wybranych dowolnie z asortymentu.

Carrrefour swoje karty odkrył później, piwną promocję zacznie jednak wcześniej, bo już 19 kwietnia 2021 roku. Będzie obowiązywać do 8 maja 2021.

Akcja kierowana jest przede wszystkim do amatorów piwa Okocim: robiący zakupy w Carrefourze mogą dostać czteropak tego trunku w puszcze, płacąc za niego tylko 1 zł.

Uzyskanie takiej ceny jest możliwe, gdy do wózka zapakuje się dwa takie czteropaki. Za pierwszy z nich trzeba będzie zapłacić regularną cenę, czyli 11, 49 zł. Drugi zestaw zostanie w takim przypadku przeceniony do 1 zł, czyli za komplet zapłacić będzie trzeba 12,49 zł. Koszt jednej puszki to w takim przypadku 1,56 zł.

Można się spodziewać, że promocje z piwem za darmo przygotują także Lidl i Biedronka. Skorzystanie z wszystkich ofert będzie mogło poskutkować zgromadzeniem zapasów pozwalających przeżyć naprawdę długi weekend.

RadioZET.pl/Carrefour