Zamknij

Czarny Piątek: Biedronka będzie rozdawać produkty za darmo

26.11.2020 19:39
sklep Biedronki
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News

„Teraz albo nigdy” – tak Biedronka nazwała akcję promocyjną, dzięki której zakupy można będzie zrobić za połowę ceny. Będzie to możliwe dzięki rozdawaniu części asortymentu za darmo.

Czarny Piątek 2020 przynosi klientom całkiem atrakcyjne okazje. Przykładem może być Biedronka, w której sporo produktów można będzie otrzymać za połowę zwyczajowej ceny.

BLACK FRIDAY 2020. LISTA SKLEPÓW I PROMOCJI AKTUALIZOWANA NA ŻYWO

Akcja dotyczy zarówno produktów spożywczych, jak i chemii domowej oraz kosmetyków. Black Friday 2020 reklamowany jest przez sieć sklepów jako okazje, które złapać można „Teraz albo nigdy”.

Biedronka rozdaje produkty za darmo. Czarny Piątek „Teraz albo nigdy”

Biedronka przyzwyczaiła już swoich klientów – szczególnie piwoszy – że od czasu do czasu przygotowuje promocje, w których do zakupionych produktów dorzuca drugie tyle zupełnie za darmo. W ostatniej akcji tego typu po zapłaceniu za 12 butelek piwa kolejne 12 dostawało się gratis. W Czarny Piątek 2020 podobną okazję przygotował Kaufland.

Zobacz także

Wśród najlepszych promocji na Czarny Piątek 2020 na pewno znajdzie się akcja „Teraz albo nigdy” Biedronki. Klienci dysponującymi kartami lojalnościowymi „Moja Biedronka” mogą liczyć na zgarnięcie całkiem sporego asortymentu produktów jako gratisy do zakupów.

Akcja „Teraz albo nigdy” dla klientów Biedronki oznacza moc możliwości dokonania atrakcyjnych zakupów. Będą mogli skorzystać z promocji 2+2 i zyskać do 50 procent zniżki na kosmetyki popularnych marek, takich jak: Adidas, Gillette, Nivea, Palette, Syoss, Be Beauty Fa i Bell, oraz produkty marki Kraft.

komunikat Biedronki

Na promocję Biedronki można patrzyć na dwa sposoby: albo kupując 2 produkty danej marki kolejne dwa (tańsze lub o tej samej wartości) dostaje się za damo, albo decydując się na zakup 4 towarów dostać na nie zniżkę dochodzącą do 50 procent.

czarny_piatek_2020_biedronka_02

Zobacz także

Taniej można będzie także kupić żywność bio oraz wegetariańską i wegańską, sprzedawaną pod markami własnymi Biedronki GoVege oraz GoBio. Zasada jest identyczna: przy zakupie 4 produktów danej marki, 2 najtańsze z nich otrzymamy za darmo.

Zobacz także

Oferta będzie obowiązywać tylko w Czarny Piątek, czyli 27 listopada 2020, do końca dnia lub do wyczerpania zapasów.

Razem z Black Friday w Biedronce zacznie się także Black Weekend. W dniach 27-28 listopada 2020 posiadacze kart „Moja Biedronka” będą mogli liczyć na rabat 50 procent na drugi kupowany produkt z kategorii produktów przemysłowych, tekstyliów, książek i zabawek.

RadioZET.pl/Biedronka