Zamknij

Cyberpunk 2077. Inwestycja już się zwróciła. Jest komunikat spółki

11.12.2020 15:35
Cyberpunk 2077. Inwestycja się zwróciła
fot. Julian Sojka/East News

Cyberpunk 2077, czyli najnowsza produkcja spółki CD Projekt RED zadebiutowała 10 grudnia. Jak informują twórcy, gra już na siebie zarobiła.

Cyberpunk 2077 to gra, na którą czekali nie tylko gracze przed konsolą i ekranami komputerów, ale i gracze giełdowi. Ci ostatni jednak mogą być zawiedzeni wynikami spółki CD Projekt na warszawskim parkiecie.

Spółka od chwili pojawienia się pierwszych recenzji gry traci na giełdzie. Z ostatniego komunikatu wynika jednak, że nie ma co narzekać na finanse: gra zwróciła się tuż po premierze.

Cyberpunk 2077. Gra już na siebie zarobiła

Z najnowszego komunikatu twórców Cyberpunka 2077 wynika, że spółka już wyszła na plus po premierze najnowszej gry.

„Szacowana wartość należności licencyjnych spółki z tytułu zrealizowanej sprzedaży przedpremierowej gry Cyberpunk 2077 we wszystkich kanałach cyfrowych przewyższyła łączną sumę nakładów na wyprodukowanie gry, kosztów marketingu i promocji już poniesionych i tych planowanych do końca 2020 roku” – czytamy w komunikacie.

We wcześniejszym komunikacie spółka informowała, że do dnia 9 grudnia gracze złożyli 8 milionów zamówień przedpremierowych gry Cyberpunk 2077. Gra już opłaciła się twórcom gry, choć na sklepowych półkach jest od zaledwie dwóch dni.

Zobacz także

Gdzie kupić Cyberpunka? Gra dostępna jest w wersji na PC, Xbox One, PlayStation 4 oraz Stadię. 

Gra dostępna jest zarówno w wersji cyfrowej, jak i pudełkowej. Ceny rozpoczynają się od 199 zł i kończą na 269 za grę w podstawowym wydaniu. W przedsprzedaży była również wersja kolekcjonerska m.in. z figurką w zestawie. Cena? Ponad 700 złotych. Obecnie grę można nabyć w sklepach tj. Empik, Mediaexpert, RTV Euro AGD, a także w Lidlu.

RadioZET.pl