Zamknij

Co sprawia, że płatności odroczone oferowane przez Revo Technologies są unikatowe?

Co sprawia, że płatności odroczone oferowane przez Revo Technologies są unikatowe?
fot. Materiały prasowe

Europejski fintech Revo Technologies - działający pod marką Mokka, oferuje szeroką gamę usług finansowych, wśród których są między innymi popularne odroczenia płatności na 30 dni (z ang. Buy now, pay later), jak również możliwość podzielenia płatności na wygodne części, dopasowywane do potrzeb klienta. Mokka zapewnia dostępność usług finansowania zakupów przez aplikację mobilną, sklepy internetowy oraz stacjonarny. Co jeszcze wyróżnia ofertę Mokka?

Rozwiązania finansowe oferowane przez Revo Technologies, zostały zaprojektowane tak, aby w obu kanałach sprzedaży online i offline, zapewniać wygodę korzystania dla konsumenta oraz łatwość obsługi i najlepsze wyniki sprzedażowe dla partnera biznesowego. Mokka współpracuje z wiodącymi sieciami handlowymi oferującymi odzież, obuwie, sprzęt sportowy, biżuterię, sprzęt RTV AGD oraz usługi turystyczne. Dysponując szeroką gamą rozwiązań informatycznych, pomaga sprzedawcom zwiększyć ruch na stronie, konwersję zakupową, średnią wartość koszyka i częstotliwość zakupów.

Korzystanie z usługi Mokka jest proste i wygodne, a przy tym intuicyjne. Pierwsza rejestracja w usłudze ogranicza się do wprowadzenia jedynie kilku najistotniejszych danych, bez zbędnych formalności i potrzeby wypełniania długich formularzy. Zarejestrowany w Mokka użytkownik może zarządzać swoimi zakupami z poziomu wygodnej aplikacji mobilnej i dokonywać płatności za zakupy za pomocą jednego kliknięcia. Dzięki tej prostocie użytkowania, a także różnorodności form finansowania (płatność do 30 dni, lub w częściach) konsumenci korzystający z usług fintechu, znacznie częściej dokonują ponownych zakupów i rzadziej zwracają zakupiony towar.

Poza finansowaniem zakupów w sklepach, Mokka rozwija i udostępnia dodatkowe produkty dla swoich klientów takie, jak np. możliwość wypłaty środków z przyznanego limitu zakupowego na dowolne konto bankowe, tzw. „Szybki przelew na konto”. Daje on możliwość przelania środków z limitu zakupowego na dowolne konto bankowe. Przelew jest niemal natychmiastowy i daje możliwość dokonywania zakupów wszędzie, nie ograniczając się jedynie do sklepów partnerskich Mokka.

Dotychczas z usług Revo Technologies skorzystało ponad 12 milionów użytkowników. 62% z nich to osoby z pokolenia Z i Millenialsów. Rozwiązania płatnicze Mokka są dostępne w ponad 7,5 tys. sklepów w całym regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

W Polsce już 30% sklepów internetowych udostępnia płatności odroczone. Przewiduje si, że w przeciągu najbliższych 5 lat, odsetek płatności z wykorzystaniem produktów BNPL wzrośnie nawet do 10%.