Zamknij

Bilety do kina tańsze nawet o połowę. Cinema City obniża ceny

06.03.2020 09:47
Cinema City. Bilety tańsze nawet o połowę - do odwołania
fot. Shutterstock/little star (ilustracyjne)

Cinema City obniża ceny biletów do kina nawet o połowę. Sieć zapewnia, że „zmiana planowana od dawna, bez związku z koronawirusem" – czytamy na portalu wirtualnemedia.pl.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - BIZNES na Facebooku

W sieci kinowej Cinema City wprowadzono do odwołania obniżki cen biletów sięgające 50 procent – podaje serwis wirtualnemedia.pl.

Jak mówi dla portalu Katarzyna Opertowska, marketing director Cinema City Poland, zmiany cen dotyczą wszystkich kin w całej Polsce. - Nie są one podyktowane informacjami o koronawirusie, a wnikliwą analizą trendów rynkowych – zapewniła Katarzyna Opertowska.

Zobacz także

W jakiej cenie można nabyć bilety do kina? Od czwartku Cinema City sprzedaje wejściówki w cenie od 15 do 17 złotych, w zależności od lokalizacji kina. Stawki te obowiązywać będą także w weekendy.

Portal wirtualnemedia.pl wylicza, że to nawet 50-procentowe obniżki. Standardowo bilety w Cinema City kosztowały około 30 zł, a w weekendy nawet 36 złotych. Jak długo potrwa ta promocja?- Do odwołania - informuje sieć.

Zobacz także

Cinema City jest operatorem 34 kin w Polsce. Firma należy do koncernu Cinema City International, do którego należą też kina w Czechach, Rumunii, Bułgarii, na Słowacji, Węgrzech, w Izraelu, Wielkiej Brytanii i Irlandii.

RadioZET.pl/wirtualnemedia.pl