Zamknij

Masowe zakupy w sklepach Camaieu. Sieć znika z Polski i tnie ceny

03.06.2020 10:03
Camaieu. Likwidacja sklepów w Polsce i obniżki cen
fot. Grand Warszawski/shutterstock (ilustracyjne)

Camaieu, francuska sieć sklepów odzieżowych, wycofuje się z Polski. W sklepach trwa wielka wyprzedaż, a przeceny sięgają 60 procent.

Bluzki za 12 złotych i przeceny sięgające 30, 40, a nawet 60 procent. Francuska sieć sklepów Camaieu znika z Polski i organizuje liczne promocje.

Sklep internetowy już nie działa, możliwe są jedynie zakupy w sklepach stacjonarnych. Jak wynika z relacji portalu Wp.pl, w ostatnich dniach sklepy Camaieu przeżywały oblężenie.

Oblężenie w sklepach Camaieu. Na jakie obniżki można liczyć?

Sieć Camaieu poinformowała, że sklep internetowy został już zamknięty.  Zakupy można zrobić w 25 placówkach w całej Polsce.

Tak, zamykamy nasze sklepy w Polsce. Obserwujcie wiadomości od nas by nie przegapić operacji likwidacyjnej i skorzystać ze wspaniałych cen na całą kolekcję. Zamykamy się z końcem czerwca 2020

– poinformowała sieć

Zakupy stacjonarne w sklepach tej sieci cieszą się dużym zainteresowaniem – wynika z relacji portalu Wp.pl

Camaieu - likwidacja
fot. Camaieu

- W weekend było 1000 klientek, istny szał – mówi w rozmowie z serwisem sprzedawczyni jednego ze sklepów Camaieu.

Zobacz także

WP.pl relacjonuje, że już z daleka na witrynie sklepowej widać napis „likwidacja totalna”. Promocje w sklepach sięgają 60 procent, a na wieszakach np. bluzki w cenie 11,99 zł. Z informacji przekazanych przez portal wynika, że niewykluczone, iż będą kolejne dostawy do sklepów.

Camaieu zostało założone w 1984 roku. Francuska firma odzieżowa skierowana do kobiet prowadziła ponad 1000 sklepów (w samej Francji 600) w 18 krajach (Arabia Saudyjska, Bahrajn, Belgia, Czechy, Francja, Hiszpania, Katar, Kuwejt, Luksemburg, Maroko, Polska, Rosja, Rumunia, Słowacja, Szwajcaria, Węgry, Włochy i Zjednoczone Emiraty Arabskie). Sieć sklepów zatrudniała prawie 6 tys. pracowników i wypuszczała około 100 nowych produktów tygodniowo.

RadioZET.pl/WP.pl