Zamknij

CBA rekrutuje kandydatów do pracy

Olga Papiernik
14.12.2017 14:43
CBA rekrutuje kandydatów do pracy
fot. East News

Centralne Biuro Antykorupcyjne (CBA) w najbliższy piątek w Rzeszowie będzie poszukiwać kandydatów do pracy. Spotkanie odbędzie się na terenie Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania (WSIiZ) przy ul. Sucharskiego.

Jak poinformowała PAP kierowniczka biura karier WSIiZ Ewa Podgórska, zadaniem biura jest pomocy studentom i absolwentom uczelni w znalezieniu - właściwej drogi zawodowej. - Nie ograniczamy się jednak do współpracy tylko z prywatnymi firmami, chcemy pokazać, że zatrudnienie można znaleźć również w niszowych i prestiżowych miejscach, jakimi są m.in. państwowe służby. - dodała.

CBA rekrutowało już pracowników na rzeszowskiej uczelni w kwietniu br.

Jak zaznaczył funkcjonariusz CBA, który odpowiada za rekrutacje, Biuro cały czas poszukuje kandydatów na funkcjonariuszy.

- W trakcie piątkowego spotkania przedstawimy możliwości dołączenia do delegatury w Rzeszowie oraz naszej centrali w Warszawie. Warto pamiętać, że kierunek studiów nie zawsze determinuje ścieżkę rozwoju zawodowego w strukturach CBA. - zaznaczył funkcjonariusz Biura.

Spotkanie odbędzie się piątek o godz. 14.00 w auli im. prof. J. Chłopeckiego w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie przy ul. Sucharskiego 2 i jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych. Osoby takie powinny zabrać ze sobą wydrukowane CV. 

PAP/Wojciech Huk/OP

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - Biznes na Facebooku