Zamknij

CANAL Plus z serwisem VOD i telewizją na żywo. Jakie ceny i pakiety?

20.05.2020 13:56
CANAL Plus VOD i telewizja na żywo. Ceny i pakiety
fot. mat. prasowe

CANAL Plus zaprezentował nową ofertę VOD oraz telewizji przez internet. Przez pierwszy miesiąc można korzystać z nowej usługi za darmo. Jakie są ceny i zawartość pakietów?

CANAL Plus, który jest dostępny na polskim rynku od dwudziestu pięciu lat, zaprezentował w środę nową ofertę internatową. Dotyczy ona połączenia biblioteki VOD z filmami i serialami oraz telewizją, która dostępna jest przez internet. 

Dzięki połączeniu treści z kanałów na żywo oraz bibliotek VOD, CANAL Plus oferuje użytkownikom na start katalog ponad 35 tys. polskich i zagranicznych filmów, odcinków seriali, wydarzeń sportowych, dokumentów, programów publicystycznych i rozrywkowych oraz bajek dla dzieci.

CANAL Plus VOD. Jaka oferta?

Katalog tysięcy filmów i produkcji prosto z kina, seriali, programów dokumentalnych, rozrywkowych i publicystycznych wypełniają najlepsze treści od uznanych nadawców kanałów, w tym m.in. CANAL Plus, HBO, FOX, National Geographic, Paramount, History, Filmbox, BBC, TVN24 czy CNN.

Zobacz także

W nowe ofercie znajdą również kanały sportowe - CANAL Plus Sport, nSport Plus i Eleven Sports - transmitujące spotkania PKO BP Ekstraklasy, Premier League, Bundesligi, LaLiga Santander, Serie A, NBA, żużla, a także wyścigami F1, sportami walki i wieloma innymi rozgrywkami.

Z kolei animacje, bajki i programy edukacyjne klienci będą mogli znaleźć w kanałach MiniMini+, TeleToon+, Cartoon Network, Nickelodeon, Disney i Boomerang. 

Aby skorzystać z nowej usługi CANAL Plus, wystarczy dostęp do internetu i podpięcie karty płatniczej. Pierwszy miesiąc jest bezpłatny, a z usługi można w każdej chwili zrezygnować.

Zobacz także

- CANAL Plus pozwala użytkownikom zapomnieć o sztywnych ramówkach. Teraz każdy może odtwarzać wybrane programy wyemitowane w telewizji nawet do 14 dni wstecz, cofać i pauzować ulubione programy na żywo, swobodnie przełączać się między ekranami, kontynuować odtwarzanie na innym urządzeniu czy pobierać treści na żądanie do pamięci urządzenia mobilnego - podkreślił Grzegorz Skowron-Moszkowicz, dyrektor ds. budowania wartości klienta w CANAL Plus.

Nielimitowany dostęp do bogatej biblioteki filmów oraz seriali to dzisiaj standard serwisów VOD, ale jako widzowie nadal poszukujemy jakościowych programów informacyjnych, rozrywkowych czy sportowych emocji. Te nadal najłatwiej znajdziemy w telewizji, która nie zawsze była naszym pierwszym wyborem ze względu na bariery, takie jak na przykład długoterminowa umowa czy sztywna ramówka. CANAL Plus od dziś likwiduje te ograniczenia, oferując najlepsze treści na żądanie oraz kanały na żywo w jednej usłudze dostępnej na wielu ekranach, w modelu subskrypcyjnym i z rozwiązaniami technologicznymi, które pokochały miliony ludzi

Grzegorz Skowron-Moszkowicz

CANAL Plus VOD. Ceny i pakiety

Z CANAL Plus będzie można skorzystać przez przeglądarkę internetową, aplikację mobilną na iOS i Android, aplikację w telewizorze z systemem Android TV oraz przez Apple TV. Dodatkowo produkt wspiera technologię AirPlay oraz Google Cast, co pozwala na wygodnie przesyłanie obrazu z urządzenia mobilnego na telewizor.

Jeszcze w środę rozpocznie się proces udostępniana aplikacji w sklepach Google Play dla urządzeń z systemem Android. Aplikacja dla urządzeń z systemem iOS zostanie planowo udostępniona w App Store po zakończeniu ostatniego kroku procesu certyfikacji, co ma nastąpić już niebawem.

Nowa usługa CANAL Plus jest dostępna w następujących pakietach:

  • FREE – pakiet darmowy, który udostępnia biblioteki treści z kanałów tematycznych CANAL Plus dla każdego użytkownika. Pakiet będzie wzbogacany o nowe treści w kolejnych tygodniach.
  • FILM (50 zł/miesiąc) – premiery największych hitów kinowych oraz najpopularniejsze polskie i światowe seriale. Dostęp do kanałów na żywo oraz treści na życzenie od nadawców takich jak CANAL Plus, HBO czy Filmbox.
  • SPORT (50 zł/miesiąc) – transmisje najważniejszych wydarzeń sportowych z Polski i ze świata. To piłka nożna na najwyższym poziomie: Premier League, Bundesliga, LaLiga, Serie A, PKO BP Ekstraklasa. Ale sport to nie tylko piłka! W pakiecie dostępny jest także żużel, F1, piłka ręczna, NBA, sporty walki i magazyny sportowe. Największe sportowe emocje gwarantują: CANAL Plus SPORT, Eleven Sports, Sportklub HD i Fightklub HD.
  • FUN&INFO (25 zł/miesiąc) – dla każdego. Newsy, dokumenty, lifestyle, muzyka i programy rozrywkowe dla całej rodziny. Programy informacyjne z Polski i całego świata, najlepsza rozrywka i bogata kolekcja dokumentalna od takich nadawców kanałów, jak TVN24, National Geographic, Paramount czy FOX.
  • KIDS (10 zł/miesiąc) – dla dzieci. Znane i kochane przez dzieci w każdym wieku animacje, bajki i programy. Bogata kolekcja od zaufanych nadawców kanałów jak m.in. Minimini+, Cartoon Network, Disney, Nickelodeon Play.
Nowa usługa VOD

RadioZET.pl/mat. praswe