Zamknij

Bolt wprowadził płatności tatuażem. Jak to działa?

12.08.2020 13:39
Bolt wprowadził płatności tatuażem. Jak to działa?
fot. Karolis Kavolelis/Shutterstock (ilustracyjne)

Bolt, jedna z firm oferująca przejazdy za pomocą aplikacji mobilnej, wprowadziła nową formę płatności - uregulowanie rachunku tatuażem. Jak działa nowa opcja?

Bolt, który wcześniej funkcjonował pod marką Taxify, to pochodząca z Estonii aplikacja mobilna stworzona do przejazdów po mieście. Do tej pory można było za nie zapłacić kartą płatniczą lub gotówką.  

Do tej listy doszła nowa opcja - płatności tatuażem. Jak można z niej skorzystać?

Bolt i płatności tatuażem. Jak to działa?

Najpierw należy opublikować na Instagram Stories zdjęcie z użyciem przynajmniej jednej z 18 naklejek-tatuaży zaprojektowanych przez Bolt. Tatuaże Bolt zostały zainspirowane przez najbardziej popularne wzory malunków na ciele - od tribala, przez chińskie znaki, aż po celtyckie runy.

Zobacz także

Po wpisaniu hasła „Bolcik” w wyszukiwarce biblioteki naklejek, wyświetlą się dostępne możliwości ozdobienia zdjęcia.

- Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych użytkowników, z dumą ogłaszam, że od dziś Bolt jest pierwszą aplikacją na świecie, która akceptuje płatności tatuażem - komentował Maksymilian Malicki z Bolta.

Zobacz także

Wśród osób, które udostępnią w Instagram Stories zdjęcia z tatuażami Bolt i oznaczą platformę (@bolt_poland), Bolt wybierze najbardziej kreatywne zgłoszenia - a ich autorzy otrzymają kody zniżkowe na kolejne przejazdy.

Codziennie na użytkowników czeka 10 kodów o wartości 50 zł. Akcja będzie trwała do wyczerpania zapasów. 

RadioZET.pl/mat. prasowe