Zamknij

Black Friday w Kauflandzie: Adidasy oraz Nike za darmo

25.11.2021 15:09
Black Friday w Kauflandzie: Adidasy oraz Nike za darmo
fot. ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Black Friday przyciąga rzesze konsumentów, którzy są gotowi wydać krocie na produkty w promocyjnych cenach. Sieć Kaufland proponuje klientom produkty Adidas i Nike w promocji 2+1. Sprawdzamy, jakie są warunki weekendowej oferty i kto może dostać sportową odzież za darmo.

Sieć Kaufland przygotowała promocje dla sympatyków aktywnego spędzania czasu. Fani sportu będą mogli zgarnąć za darmo m.in. produkty marek Adidas i Nike. Sklep przygotował promocję 2+1, a także liczne rabaty na inne artykuły.

Z kolei kosmetyki za darmo otrzymają klienci Biedronki, którzy zrobią zakupy w sklepie w najbliższy piątek (26 listopada 2021). Sieć przygotowała z okazji Black Friday 2021 specjalne promocje.

Black Friday 2021. Adidas i Nike za darmo w Kauflandzie

Na czym polega promocja 2+1 w sklepach Kaufland? Wszystkie produkty Adidas oraz Nike (z wyłączeniem kosmetyków) podlegają łączeniu w pakiety. Wystarczy wybrać trzy dowolne artykuły wspomnianych marek, aby najtańszy z nich otrzymać całkowicie za darmo. Rabat jest naliczany przy kasie.

To jednak nie wszystko, co Kaufland przygotował dla osób aktywnych fizycznie z okazji Black Friday. W specjalnych cenach będzie do kupienia odzież zimowa marki własnej Newcential, w tym kurtka narciarska za 99,99 zł, legginsy funkcyjne w cenie 19,99 zł czy też bluzy polarowe i koszulki narciarskie – 29,99 zł. 

foto
fot.

Klienci mogą także zaopatrzyć się w produkty marki Puma. Są to m.in. koszulki (59,99 zł), skarpety długie (3 pary za 20,99 zł), worki sportowe (29,99 zł), a także bluzy z kapturem i spodnie dresowe (99,99 zł za sztukę). Z okazji tegorocznej edycji Black Week ceny wybranych produktów obniżono nawet o kilkadziesiąt procent.

RadioZET.pl