Zamknij

Biedronka z promocjami na Black Friday. Kosmetyki kilku marek za darmo

Redakcja
24.11.2021 22:36
Black Friday 2021 w Biedronce. Kosmetyki za darmo
fot. Beata Zawrzel/REPORTER/EastNews

Kosmetyki za darmo otrzymają klienci Biedronki, którzy zrobią zakupy w sklepie w najbliższy piątek (26 listopada 2021). Sieć przygotowała z okazji Black Friday 2021 specjalne promocje.

Biedronka przygotowała na Black Friday szereg promocji. Jedną z nich jest limitowana liczba  ekspresów do kawy, które klienci sieci otrzymają praktycznie za darmo, jeśli zrobią zakupy w piątek (26 listopada 2021), ale to nie wszystko.

Popularna sieciówka przygotowała także promocję z okazji Black Friday, dzięki której można zgarnąć kosmetyki za darmo. Do każdego zakupionego produktu drugi otrzymamy gratis.

Black Friday 2021 w Biedronce. Kosmetyki za darmo

Które kosmetyki biorą udział w promocji? Klienci będą mogli otrzymać produkty marek Gilette, Eveline, Palmolive, Pantene, Sensodyne, Schauma, Adidas, Rexona, Syoss, Fa oraz Schwarzkopf.

biedra
fot.

Na czym polega promocja? Klient, który kupi dwa produkty kosmetyczne, zapłaci tylko za jeden z nich. Płacimy tylko za droższy kosmetyk. Warunkiem jest posiadanie karty Moja Biedronka. Specjalna oferta będzie obowiązywała tylko jeden dzień: w piątek 26 listopada 2021.

RadioZET.pl