Zamknij

Biedronka. Zakupy online w kolejnych miastach

22.04.2020 13:23
Biedronka. Zakupy online. Nowe miasta w ofercie
fot. Biedronka

Biedronka rozszerza listę miast, w których można skorzystać z zakupów zamawianych online przez aplikacje Glovo. Jak skorzystać?

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - BIZNES na Facebooku

Biedronka, która w całej Polsce prowadzi ponad 3 tys. stacjonarnych sklepów, rozszerza ofertę zakupów przez internet.

Współpraca Biedronki z Glovo daje klientom dostęp do szerokiego wyboru produktów spożywczych i kosmetyków z poziomu smartfona.

Zobacz także

Zakupy online w Biedronce

Oferta dostępna przez aplikację bazuje na asortymencie około 1500 produktów najczęściej kupowanych przez klientów Biedronki. Produkty online są w tych samych cenach, po których są one aktualnie sprzedawane w sklepach, z zachowaniem wszystkich obowiązujących w tym czasie promocji.

- Po naszych pierwszych doświadczeniach we współpracy z Glovo wiemy, że zakupy online to usługa, której w tej chwili poszukuje coraz większa liczba klientów Biedronki. Ta współpraca zapewnia możliwość dotarcia do naszych klientów nowymi drogami, nie wpływając na komfort zakupowy naszych klientów w sklepach - podkreślił Paweł Włodarczyk, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka.

Zamówienia złożone w sześciu nowych miastach będą obsługiwane w sumie przez 53 sklepy, w których produkty starannie skompletują eksperci sieci, gwarantujący jakość i pełną znajomość asortymentu. Zakupy będą dostarczane przez kurierów Glovo od godz. 10 do 22:30, w ciągu godziny od dokonania zamówienia w sposób umożliwiający brak kontaktu osobistego.

Zobacz także

Biedronka w aplikacji Glovo
fot. Biedronka

Zakupy online w Biedronce. Dostawa

Jednak w zależności od pory dnia i lokalizacji w okresach większej liczby zamówień czas oczekiwania na dostawę może się nieznacznie wydłużyć.

Cena jednorazowej dostawy oferowanej przez Glovo należy do najniższych na rynku w relacji do typowego koszyka zakupowego sieci Biedronka i wynosi 9,99 zł. Nie ma konkretnych limitów wagowych, jednak waga zakupów nie powinna przekraczać fizycznych możliwości dostawcy.

Dostępność usługi będzie uzależniona od aktualnej dostępności dostawców w poszczególnych dzielnicach miast objętych zasięgiem funkcjonowania programu.

Aplikacja Glovo jest dostępna w sklepach internetowych: Google Play i Apple App Store.

Sieć Biedronka dodatkowo rozszerzyła liczbę placówek, które są objęte systemem dostaw w 10 największych miastach. Do listy sklepów obsługujących klientów zamawiających zakupy przez aplikację w Warszawie, Łodzi, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Gdyni i Sopocie doszły kolejne 64 sklepy.

W sumie ogólna liczba placówek sieci Biedronka realizujących dostawy e-zakupów w systemie Glovo przekroczyła 200 w 16 polskich miastach. Natomiast klienci robiący zakupy przy użyciu Glovo w Warszawie będą mogli rozpoczynać je już o godz. 8.00. Będą dostarczane tak jak dotychczas do godz. 22.30.

Zobacz także

RadioZET.pl/mat. prasowe