Zamknij

Wino za 2 złote? Wpadka cenowa Biedronki

02.02.2021 19:17
Wino za 2 zł w Biedronce
fot. Marek BAZAK/East News

Biedronka nieświadomie przygotowała niespodziankę dla miłośników wina. Butelkę tego trunku, nie z najniższej półki, można było nabyć za 2 złote.

Biedronka kolejny raz, przez przypadek, zrobiła niespodziankę alkoholową klientom. Najpierw wpadka cenowa z Harnasiem za 14 groszy, teraz butelka wina za 2 złote.

Portal Wiadomoscihandlowe.pl poinformował o pomyłce sieci, dzięki której zadowoleni klienci wyszli ze sklepów z „tanim” winem.

Wino za 2 złote w Biedronce. Klienci zyskali na wpadce cenowej

W styczniu Biedronka zaliczyła pierwszą tego roku wpadkę cenową.  Klienci, do czasu interwencji pracowników, mogli kupić puszkę piwa Harnaś za 14 groszy w 12-paku.

Początek nowego miesiąca, to jak się okazuje, nowe niezaplanowane promocje. Jak dowiedział się portal Wiadomoscihandlowe.pl, tym razem wino półsłodkie Fresco Frizzante Fragola (butelka 0,75 l) sprzedawane po cenie regularnej 10,99 zł zostało przez przypadek przecenione na 1,99 zł. Serwis opisuje, że w tym przypadku nie chodziło o błąd na etykiecie, lecz o pomyłkę w systemie kasowym, który automatycznie nabijał cenę 1,99 zł.

Taka nieoficjalna promocja obowiązywała od rana we wtorek 2 lutego. Portal podaje, że klienci Biedronki zdążyli pochwalić się „zdobyczą” w sieci. Ostatecznie jednak o błędzie dowiedziała się centrala sieci, ale klienci w niektórych sklepach i tak zdążyli wykupić całe kartony „taniego” wina.

RadioZET.pl/Wiadomościhandlowe.pl