Zamknij

Biedronka z siłownią otwarta w Rewalu

01.08.2019 14:15
Biedronka. W Rewalu otwarto market z siłownią plenerową
fot. Konektus Photo / Shutterstock (ilustracyjne)

W Rewalu (woj. zachodniopomorskie) otwarto nową Biedronkę. Dla jej klientów, poza standardowym wyposażeniem, przygotowano siłownię na świeżym powietrzu.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - BIZNES na Linkedin

Biedronka, największa sieć sklepów w Polsce, otwiera swoje kolejne placówki. Jedną z nich jest market w Rewalu (woj. zachodniopomorskie) przy ul. Topolowej 2.

Jak podał portal Dlahandlu.pl, poza standardowym wyposażeniem sieć zainstalowała również siłownię na świeżym powietrzu. Znajduje się ona z tyłu sklepu, a korzystać z niej mogą wszyscy zainteresowani.

Zobacz także

– Cieszymy się, że kolejna Biedronka zawitała do nadmorskiej miejscowości. Dzięki temu stali zarówno mieszkańcy Rewala, jak i turyści zyskali dostęp do szerokiej oferty produktów o wysokiej jakości w biedronkowych cenach. Nasza placówka cechuje się też nowoczesnością i wygodnym układem wewnątrz, dlatego wierzymy, że zakupy w Biedronce będą bardzo komfortowe – wyjaśnił Łukasz Jorka, menedżer ds. marketingu operacyjnego w regionie Koszalin, cytowany przez portal.

Market zajmuje powierzchnię 760 metrów kwadratowych, a do dyspozycji klientów będzie sześć kas. Podczas sezonu letniego w sklepie jest zatrudnionych 30 osób.

Zobacz także

Dla zmotoryzowanych klientów przygotowano parking z miejscami na 60 pojazdów, w tym dwa przystosowane dla potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Portal dodał, że nowa Biedronka przy ul. Topolowej w Rewalu jest otwarta od poniedziałku do soboty oraz w niedziele handlowe w godz. 7:00- 23:00. Pod koniec czerwca w sieci działało 2916 placówek.

Zobacz także

RadioZET.pl/Dlahandlu.pl