Zamknij

Biedronka wystartowała z akcją "Oszczędzaj połowę"

03.03.2021 17:54
Biedronka. Akcja promocyjna „Oszczędzaj połowę”
fot. Marek BAZAK/East News

„Oszczędzaj połowę” to nazwa nowej akcji promocyjnej sieci Biedronka. Klienci mogą z niej skorzystać do końca marca.

Sieć Biedronka przygotowała w marcu promocję dla stałych klientów. Aktywnych użytkowników karty Moja Biedronka jest już ponad 10 milionów. Od 1 marca 2020 r. mogą liczyć na nową zachęte do robienia zakupów w tej sieci.

Marcowa akcja Biedronki ma być atrakcyjna dla osób regularnie odwiedzających sklepy. Będą oni mogli co dwa dni kupić wybrane produkty i otrzymać voucher równy połowie wartości zakupu.

Biedronka. Akcja promocyjna „Oszczędzaj połowę”

Z nowej akcji promocyjnej mogą skorzystać osoby, które posiadają kartę Moja Biedronka. Do 31 marca sieć oferuje korzystną opcję oszczędzania na zakupach. Co warto o niej wiedzieć?

  • W każdym tygodniu, w sklepach sieci pojawią się 3 nowe oferty, z innymi produktami objętymi promocją. Oferty będą się zmieniały co dwa dni.
  • W zamian za zakup określonych produktów objętych w danym dniu promocją, klienci otrzymają voucher 50 proc. równy połowie ich wartości.
  • Zniżka będzie w formie vouchera do wykorzystania na kolejne zakupy.
  • Vouchery należy zrealizować w ciągu kolejnych dwóch dni roboczych, okazując przy kasie kartę Moja Biedronka i otrzymany voucher.
  • Vouchery mogą być wydane przy zakupach o 1 zł wyższych niż wartość vouchera i na inne produkty, niż będące w danym dniu w promocji.
  • Na zakup wybranych produktów lub asortymentu w dniu promocji będą obowiązywały określone limity ilościowe i czasowe. Informacja o tym pojawi się na plakatach w sklepach.

Nowe promocje będą się pojawiały 3 razy w tygodniu, co dwa dni. Więcej szczegółów promocji znajduje się na stronie sieci handlowej.

RadioZET.pl/mat.pras