Zamknij

Zakupy za połowę ceny w Biedronce. Akcja startuje 4 maja

04.05.2021 14:04
Biedronka. Voucher "Oszczędzaj połowę". O co chodzi w tej akcji
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER/East News

Biedronka znów rusza z akcją „Oszczędzaj połowę” i rozdaje przy kasie vouchery na zakupy. Klienci mogą je zdobyć już od 4 maja.

Biedronka znów rozdaje bony na zakupy. W maju rusza akcja „oszczędzaj połowę”, dzięki której klienci z kartą Moja Biedronka mogą zrobić kolejne zakupy taniej.

Sieć podsumowuje, że w poprzedniej edycji, która trwała od lutego do końca kwietnia 2021 roku, klienci na voucherowych promocjach mogli zaoszczędzić łącznie nawet 80 mln zł.

Zakupy za pół ceny w Biedronce

„W każdym tygodniu pojawi się aż 6 produktów lub kategorii, przy których zakupie klienci otrzymają voucher 50 proc. rabatu na kolejne zakupy. Akcja startuje 4 maja i potrwa do końca miesiąca” – czytamy w oświadczeniu sieci.

Sieć wylicza, aktywnych użytkowników karty Moja Biedronka, a zarazem potencjalnych beneficjentów akcji, jest już ponad 10 milionów.

Robienie zakupów stało się więc realną oszczędnością, a vouchery - popularną metodą na płacenie mniej za kolejne zakupy. Biedronka nie czekała na kolejną okazję do promocji i już teraz, 4 maja, wprowadza nową akcję 

Biuro prasowe Biedronki

Sieć poinformowała, że we wtorek 4 maja i środę 5 maja o połowę taniej będzie można kupić wszystkie pakowane parówki, wszystkie świeże pomidory i żele pod prysznic Dove. W każdym kolejnym tygodniu w sklepach sieci pojawi się sześć nowych ofert z innymi produktami objętymi promocją. Od poniedziałku do środy trzy oferty oraz od czwartku do soboty trzy kolejne. W zamian za zakup określonych produktów objętych w danym dniu promocją, klienci otrzymają voucher  równy połowie ich wartości.

Otrzymany przy kasie voucher należy wykorzystać w ciągu kolejnych dwóch dni roboczych, okazując przy kasie kartę Moja Biedronka i voucher.

Przeanalizowaliśmy poprzednie odsłony akcji z voucherami i jasno wynikało z nich, że kupujący bardzo doceniają tego typu promocje. Niskie ceny, komfortowa forma promocji i przejrzyste zasady sprawiły, że z akcji skorzystały miliony Polaków. Wśród klientów przyjęła się też sama nazwa voucher. Nie zastanawialiśmy się zatem długo nad wprowadzeniem kolejnej akcji, w końcu Biedronka i niskie ceny od zawsze idą w parze.

Michał Gontarz, dyrektor handlowy w sieci Biedronka

Oferta obowiązywać będzie do końca miesiąca.

 

RadioZET.pl/mat.pras