Zamknij

Szczur podjadał wędliny w Biedronce. Co na to sieć dyskontów?

09.03.2020 10:32
Biedronka. Szczur w lodówce z wędlinami w Prudniku [WIDEO]
fot. Tygodnik Prudnicki/Facebook

W jednym z marketów sieci Biedronka w Prudniku (woj. opolskie) klient zauważył, jak szczur posila się wędlinami w lodówce. Jak na incydent zareagowała sieć dyskontów?

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - BIZNES na Facebooku

Biedronka, jedna z największych sieci handlowych w Polsce, prowadzi w całym kraju ponad 3 tys. dyskontów.

Jak podał "Tygodnik Prudnicki", w jednym z marketów sieci w Prudniku (woj. opolskie) klient Biedronki zarejestrował, jak szczur kryje się w lodówce z wędlinami.    

Zobacz także

Nagranie pokazujące nieproszonego gościa udostępniono na Facebooku. Zdaniem autora wideo, na którego powołuje się lokalna gazeta, obsługa marketu została poinformowana o szczurze w lodówce. 

Jak na sprawę zareagowała sieć Biedronka?

- W sklepie Biedronka przy ulicy Skowrońskiego 26 w Prudniku, tak jak w innych naszych placówkach, obowiązują ścisłe procedury dotyczące profilaktyki i zwalczania szkodników. W tym konkretnym wypadku wezwana na miejsce firma deratyzacyjna i kontrola Państwowej Inspekcji Sanitarnej nie stwierdziły żadnych nieprawidłowości i żadnych uchybień w placówce przy ulicy Skowrońskiego 26 w Prudniku - przekazał Przemysław Jedliński, starszy menedżer sprzedaży w sieci Biedronka, w rozmowie z "Faktem".

Należy tu podkreślić, że podczas kontroli Państwowej Inspekcji Sanitarnej okazało się, że opisywany gryzoń jest prawdopodobnie zwierzęciem domowym, pozytywnie reagującym na kontakt z ludźmi, co rzuca na tę sytuację nowe światło

Przemysław Jedliński

Zobacz także

RadioZET.pl/Fakt