Zamknij

Lokalne produkty w Biedronce? Sieć wesprze polskich producentów

17.04.2020 11:03
Biedronka zaprasza do współpracy lokalne firmy
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

„To czas na wspieranie małych producentów” – przekonuje Biedronka i zaprasza lokalne firmy do współpracy. Polskie produkty niebawem zdominują sklepowe półki.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - BIZNES na Facebooku

„Sprawdzony partner na trudne czasy to wartość bezcenna” – czytamy w komunikacie sieci Biedronka. Jeronimo Martins zaprasza do współpracy lokalne firmy, co w dobie koronawirusa może okazać się nieocenioną pomocą.

Produkty lokalnych firm mogą znaleźć się w ponad 3000 sklepów Biedronka. Jak czytamy w komunikacie, sieć zaprasza do współpracy producentów, którzy do tej pory działali na rynku regionalnie, bądź z racji mniejszego zasięgu swojej działalności, nie byli w stanie osiągnąć skali wymaganej przez największą polską sieć handlową.

Teraz jest najlepszy moment na nawiązanie współpracy, która jednocześnie pomoże producentom przejść przez zawirowania gospodarcze. Sieć elastycznie podchodzi do możliwości konkretnych producentów, dopuszczając również współpracę na poziomie regionalnym, z dostawami np. do jednego centrum dystrybucyjnego

– informuje Biedronka

Żeby podjąć się współpracy z jednym z najpopularniejszych sklepów w Polsce wystarczy wypełnić formularz kontaktowy dostępny na stronie akcji, a przedstawiciele sieci sami się skontaktują w ciągu 2 tygodni.

Zobacz także

Jak mówił cytowany w komunikacie Maciej Łukowski, członek zarządu i dyrektor handlowy w sieci Biedronka, "dobra współpraca i zaufanie - szczególnie w trudnych momentach - może przynieść wiele dobrego dla nas wszystkich w przyszłości."

Biedronka zapewnia, że dzięki takiej współpracy zyskają także klienci. Będą mieli bowiem dostęp do lokalnych, polskich produktów. Jak informuje sieć, oferta dostępna w ramach akcji będzie zmienna w zależności od regionu, a nawet wybranych sklepów w danym województwie.

Zobacz także

Do tej pory sieć podjęła współpracę w firmami tj. OSM Siedlce czy Zakład Cukierniczy Urszula Kinowska.

RadioZET.pl/mat.pras