Zamknij

Promocje Biedronki na weekend z niedzielą handlową

26.06.2020 12:03
Biedronka. Promocje na weekend 26-28 czerwca. 50 proc. taniej
fot. mat. prasowe

Biedronka zapowiedziała serię promocji w weekend 26-28 czerwca, podczas którego będzie również niedziela handlowa. Co można kupić taniej?

Biedronka, która prowadzi w całej Polsce ponad 3 tys. sklepów stacjonarnych, ogłosiła specjalne promocje w ostatni weekend czerwca.  

W jaki sposób będzie można skorzystać z oferty?

Biedronka. Promocje na weekend 26-28 czerwca 

Jak działa najnowsza okazja w marketach? - Klienci wyposażeni w kartę Moja Biedronka, na świetnych warunkach kupią w ten weekend zarówno artykuły spożywcze, jak i przemysłowe. Promocje, które wieńczą cały tydzień specjalnych ofert w sklepach sieci Biedronka dotyczą różnych kategorii produktów - Maciej Łukowski, dyrektor działu zakupów i członek zarządu sieci Biedronka.

Zobacz także

W ramach znanej akcji „Oszczędzaj Połowę” już w piątek 26 czerwca klienci Biedronki kupią karkówkę wieprzową Kraina Mięs pakowaną próżniowo taniej o 50 proc., a przy zakupie 3 soków pomarańczowych Riviva 1 l – 3 kolejne dostaną gratis.

Z kolei jedno opakowanie kiełbasy śląskiej Kraina Wędlin 550 g będzie gratis przy zakupie dwóch. Natomiast udo lub podudzie kurczaka megapaka za 50 proc. regularnej ceny.

W niedzielę w Biedronce przy zakupie 2 wybranych lodów, kolejne 2 klienci otrzymają gratis, do wyboru spośród marki Marletto: na patyku, rożki, w kubeczkach i saszetkach. Na tej samej zasadzie 2+2 w niedzielę będzie można kupić czekolady Milka w gramaturach 250 g-300 g. Przez cały weekend od piątku do niedzieli arbuza będzie dostępny w cenie 99 gr za kilogram.

Zobacz także

Ponadto przez wszystkie trzy dni zakup wybranych produktów za kwotę minimum 50 zł, będzie premiowany voucherem na kolejne zakupy również o wartości 50 zł, do realizacji w konkretnych dniach nadchodzącego tygodnia. Wystarczy w piątek kupić jakikolwiek produkt marki Hoffen, np. wentylator podłogowy za 69,90 zł.

W sobotę kupując produkty Niteo za minimum 50 zł, klienci otrzymają voucher do wykorzystania na jakiekolwiek zakupy 3 lipca 2020. Natomiast w niedzielę będzie można nabyć obuwie lub tekstylia marki Tom&Rose za minimum 50 złotych, aby otrzymać voucher o wartości 50 złotych do wykorzystania na kolejne zakupy 4 lipca.

RadioZET.pl/mat. prasowe