Zamknij

Biedronka z promocjami na Dzień Dziecka

29.05.2020 13:24
Biedronka. Promocje na Dzień Dziecka. Vouchery dla klientów
fot. Alexa_Space/Shutterstock (ilustracyjne)

Z okazji Dnia Dziecka sieć Biedronka przygotowała szereg promocji. Klienci będą mogli również zdobyć vouchery na artykuły tekstylne i przemysłowe.

Biedronka, która prowadzi w całej Polsce ponad 3 tys. sklepów stacjonarnych, przygotowała specjalną ofertę z okazji Dnia Dziecka przypadającego na 1 czerwca. Z tej okazji dla klientów przygotowano obniżki cen wybranych produktów, darmowy e-book z przepisami kulinarnymi oraz możliwość zdobycia voucherów.

W ofercie sieci Biedronka z okazji Dnia Dziecka znalazły się małe zestawy klocków LEGO City, LEGO Friends oraz LEGO Duplo w cenie już od 34,99 zł/zestaw. Większe zestawy LEGO Technic dostępne są w cenie od 69,90 do 139 zł/zestaw. Z kolei za 34,99 zł Biedronka oferuje gry planszowe dla całej rodziny: "Auta. Wyścig o złoty tłok", "Zakręcona lodówka" czy "Qixels".

Promocje w Biedronce na Dzień Dziecka

Książki na Dzień Dziecka są dostępne w cenie od 11,99 zł. Z myślą o nadchodzących wakacjach, w ofercie prezentów sieci Biedronka znalazły się hulajnogi dla dzieci już od 79,99 zł, a dla młodszych dzieci - traktorek na pedały z przyczepą w cenie 299 zł czy dziecięcy smartwach z lokalizatorem GPS za 199 zł.

Zobacz także

- W Biedronce przygotowaliśmy szeroką ofertę, w której znaleźć można upominek dla dziecka w każdym wieku. Mamy nadzieję, że dzięki niej, dzieci ten dzień zapamiętają na długo - podkreślił Piotr Konopko, dyrektor kategorii w sieci Biedronka.

W ofercie prezentów znalazła się także płyta „Śpiewajmy razem” z piosenkami młodych gwiazd polskiego popu: Roksany Węgiel, Zuzy Jabłońskiej, Viki Gabor, 4Dreamers i Marcina Maciejczaka, także w wersji karaoke, do wspólnego śpiewania w domu lub samochodzie. Część dochodu z każdej płyty przeznaczona będzie na wsparcie polskich szpitali w walce z pandemią koronawirusa, dzięki współpracy z fundacją Siepomaga. Album dostępny jest w sklepach Biedronka do 8 czerwca w atrakcyjnej cenie 9,99 zł.

Zobacz także

Ponadto do soboty 30 maja, przy zakupie zabawek i książek za 50 zł z kartą Moja Biedronka, klienci otrzymają voucher o wartości 25 zł na artykuły tekstylne i przemysłowe. Natomiast 1 czerwca sieć Biedronka udostępni darmowy, kulinarny e-book z prostymi i smacznymi przepisami, w sam raz na rodzinne gotowanie. Dostępny będzie pod linkiem: biedronka.pl/pl/dzien-dziecka.

RadioZET.pl/mat. prasowe