Zamknij

Biedronka z nowymi promocjami dla seniorów i "nocnych marków"

16.04.2020 15:03
Biedronka. Promocje dla seniorów i nocnych marków
fot. Wojciech Wojtkielewicz/Polska Press/East News (ilustracyjne)

Zniżki dla nocnych klientów, vouchery za używanie karty lojalnościowej oraz rabaty dla seniorów - to seria promocji, którą przygotowała sieć handlowa Biedronka.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - BIZNES na Facebooku

Biedronka, która prowadzi w całej Polsce ponad 3 tys. marketów, przygotowała promocje na czas epidemii koronawirusa. Z powodu ograniczeń w handlu, większość marketów sieci otwarta jest w godz. 6-24, a niektóre nawet przez całą dobę.

Taniej dla seniorów

Dzięki promocji „Platynowe rabaty” seniorzy powyżej 65. roku życia w godzinach 10-12 będą mogli kupić taniej wybrane produkty.

- Dedykując specjalną ofertę promocyjną seniorom nie tylko pomagamy im oszczędzać – co dla tej grupy klientów jest szczególnie istotne – ale także w trosce o bezpieczeństwo dodatkowo zachęcamy ich do zakupów w przeznaczonych dla nich godzinach 10-12 - podkreślił Maciej Łukowski, dyrektor handlowy i członek zarządu sieci Biedronka.

Zobacz także

Lojalni klienci zaoszczędzą 

Kolejna akcja promocyjna przeznaczona jest dla klientów regularnie odwiedzających sklepy sieci.

Biorąc pod uwagę wydłużony czas oczekiwania na wejście do sklepu, Biedronka przekaże klientom specjalne vouchery. Każdy klient posiadający kartę Moja Biedronka będzie mógł skorzystać z oferty promującej większe zakupy w miejsce kilku mniejszych.

Każdy klient z kartą Moja Biedronka, który przeznaczy na zakupy w dniach 15-18.04 co najmniej 49 zł, otrzyma voucher o wartości 5 zł na kolejne zakupy o wartości minimum 49 zł, do wykorzystania w ciągu następnych 2 dni handlowych.

Zobacz także

Jeśli w tym samym czasie wyda najmniej 99 zł, otrzyma voucher o wartości 15 zł na kolejne zakupy o wartości minimum 99 zł, do wykorzystania w ciągu następnych 2 dni handlowych.

Zaoszczędzą również "nocne marki"

Biedronka zaproponowała również rabaty dla klientów robiących zakupy w nocy.

W godzinach 22 - 6 rano w dniach 15-18.04 w sklepach sieci Biedronka będą obowiązywały dodatkowe promocje dla osób, które wybrały się na większe zakupy.

W ramach akcji „Mega Koszyk” każdej nocy będzie można kupić najpotrzebniejsze produkty w większych ilościach po bardzo atrakcyjnych cenach.

W ofercie znalazło się między innymi mleko Mleczna Dolina 3,2 proc. w cenie 1,49 zł za opakowanie przy zakupie 12 sztuk (limit 24 sztuki), herbata Lipton 92 torebki czy olej Kujawski 2l z w cenie 9,98 za sztukę w obu przypadkach przy zakupie 2 sztuk, a także kapsułki do prania (22 szt.) mix Persil – 2 opakowania w cenie 1.

Już pracujemy nad kolejnymi specjalnymi rozwiązaniami, a nasi klienci mogą się szykować na „Białą noc”, dzięki której zrobią rewolucyjnie tanie zakupy nocą z piątku na sobotę

Maciej Łukowski

Zobacz także

RadioZET.pl/mat. prasowe