Zamknij

Biedronka z promocją piw 12 plus 12 gratis

07.08.2020 09:39
Biedronka. Promocja na piwo 12 plus 12 gratis. Jak skorzystać?
fot. Michal Wozniak/East News (ilustracyjne)

Biedronka ogłosiła promocję piw 12 plus 12 gratis. Z weekendowej oferty można skorzystać tylko jednego dnia. Jak można skorzystać z okazji?

Biedronka, która prowadzi w całej Polsce ponad 3 tys. marketów, ogłosiła jednodniową promocję na różnego rodzaju piwa. 

Jak podał portal Wiadomościhandlowe.pl, w sobotę 8 sierpnia w dyskontach sieci można skorzystać z oferty 12 plus 12 gratis. Na czym polegają zasady promocji? 

Biedronka. Promocja piw 12 plus 12 gratis

W ramach oferty klienci będą mogli nabyć markowe piwa butelkowe, jakie jak Corona, Heineken, Carlsberg, Żywiec, Desperados, Somersby czy Karmi. Co ważne, produkty można kupować w dowolnych zestawach.

Zobacz także

Za każde kupione 12 butelek piwa, kolejne 12 nabite na rachunek są bez dodatkowych opłat. Według materiałów promocyjnych dyskontu do skorzystania z oferty będzie konieczne posiadanie karty programu lojalnościowego Moja Biedronka.

Wiadomościhandlowe.pl zauważyły, że sobotnia promocja piw zbiega się z falą upałów, przed którą w całej Polsce ostrzega Rządowe Centrum Bezpieczeństwa.

Zobacz także

To nie pierwszy raz w tym roku, kiedy markety przygotowały dla klientów specjalną ofertę z piwami. Na początku czerwca ofertę 6 plus 6 gratis reklamowała zarówno Biedronka. Kilka dni później podobną promocję opublikował Lidl.

RadioZET.pl/Wiadomościhandlowe.pl