Zamknij

Promocja lodów w Biedronce na Dzień Dziecka

01.06.2020 13:28
Biedronka. Promocja lodów na Dzień Dziecka. Jakie ceny?
fot. oatawa/Shutterstock (ilustracyjne)

Z okazji Dnia Dziecka, który co roku przypada 1 czerwca, sieć sklepów Biedronka przygotowała specjalną promocję lodów. Łakocie można kupić już za złotówkę.

Biedronka, która w całej Polsce prowadzi ponad 3 tys. stacjonarnych, przygotowała jednodniową promocję lodów. 1 czerwca we wszystkich marketach sieci lody marki własnej Marletto (od 110 do 250 ml) można kupić za 1 zł/szt. - dotyczy to zarówno rożków, jak i lodów na patyku i w kubeczku.  

Z kolei w przypadku lodów marki Big Milk Algida drugie opakowanie można otrzymać za 1 grosz. Promocja obejmuje siedem rodzajów lodów w kubkach i większych opakowaniach od 450 do 1000 ml. Obowiązuje limit 6 opakowań lodów na jednym paragonie - czyli 3 lodów za 1 grosz każdy. W promocyjnej cenie można otrzymać tańszy produkt z pary. Z lodowych promocji można skorzystać tylko w poniedziałek 1 czerwca 2020 roku.

Promocja lodów na Dzień Dziecka
Promocja lodów na Dzień Dziecka

Zobacz także

W ramach specjalnej oferty na Dzień Dziecka Biedronka przygotowała również szereg innych produktów, jak piniata do wypełnienia słodyczami za 34,99 zł/szt. 

- Dzień Dziecka to święto ważne i celebrowane w każdej rodzinie. W Biedronce przygotowaliśmy szeroką ofertę, w której znaleźć można upominek dla dziecka w każdym wieku. Mamy nadzieję, że dzięki niej, dzieci ten dzień zapamiętają na długo - podkreślił Piotr Konopko, dyrektor kategorii w sieci Biedronka.

RadioZET.pl/mat. prasowe