Zamknij

Promocja 50 proc. taniej w Biedronce

18.06.2020 10:45
Biedronka. Promocja 50 proc. taniej na wybranie produkty. Jakie?
fot. Proxima Studio/Shutterstock (ilustracyjne)

Biedronka ogłosiła kolejną promocję, która ma pomoc klientom zaoszczędzić. Tym razem okazja dotyczy produktów przemysłowych, jak sprzęt elektroniczny czy zabawki. Ile można zyskać?

Biedronka, która prowadzi w całej Polsce ponad 3 tys. sklepów stacjonarnych, przed niedzielą bez handlu 21 czerwca zdecydowała się na wprowadzenie promocji na artykuły przemysłowe. Wcześniej taniej można było kupić m.in. piwa czy lody.

Jakie są warunki najnowszej promocji i do kiedy można z niej skorzystać?

Promocja 50 proc. taniej w Biedronce

Rabaty dotyczą artykułów przemysłowych z takich kategorii jak kuchnia, zabawki, narzędzia warsztatowe i samochodowe, rowery, artykuły ogrodnicze i wielu innych. Od 18 do 20 czerwca klient Biedronki wybiera z półki co najmniej dwa towary objęte promocją i idzie z nimi do kasy.

Zobacz także

Finalnie płaci za nie połowę mniej w stosunku do ceny na etykiecie cenowej. Warto jedynie pamiętać, że limit rabatu na jednym paragonie wynosi 150 zł.

Promocja w Biedronce

Jakie produkty objęte są nową promocją? Między innymi: sprzęt elektroniczny, narzędzia, zabawki, rowery, artykuły ogrodnicze, akcesoria samochodowe, sprzęt sportowy i kempingowy, artykuły papiernicze, produkty potrzebne do grilla, znicze czy artykuły dla zwierząt.

- Cieszymy się, że po raz kolejny nasza sieć może zaskoczyć klientów atrakcyjną ofertą. Zwłaszcza że dotyczy ona nie tylko produktów przydatnych latem, ale przez cały rok - podkreślił Piotr Konopko, dyrektor handlowy w sieci Biedronka.

Szczegóły i regulamin promocji, lista wyłączeń i lista sklepów, których nie dotyczy akcja, znajduje się na stronie biedronka.pl.

RadioZET.pl/mat. prasowe