Zamknij

Biedronka szuka osób do pracy nad morzem. Ile można zarobić?

17.06.2020 20:30
Biedronka. Praca nad morzem. Jakie zarobki?
fot. Piotr Kamionka/REPORTER/East News

Biedronka oferuje swoim pracownikom przeniesienie się do pracy w nadmorskich sklepach. Sieć oferuje specjalny dodatek, elastyczny grafik, zakwaterowanie i pokrycie kosztów przejazdu.

„Praca w Biedronce i wakacje w jednym? Dla nas to pestka!”. Tak Biedronka, największa siec handlowa w Polsce licząca ponad 3 tysiące sklepów zachęca do pracy w nadmorskich placówkach.  

Z czasowego przeniesienia się w regiony turystyczne mogą skorzystać pracownicy, którzy na co dzień zatrudnieni są w sklepach Biedronka położonych w różnych częściach Polski. Jakie są warunki?

Biedronka szuka pracowników do sklepów nad morzem. Jakie są warunki?

Letnia nagroda, elastyczny grafik, zakwaterowanie i pokrycie kosztów przejazdu. Biedronka szuka pracowników chętnych do pracy w sklepach nad morzem. Sieć po raz czwarty oferuje pracownikom zatrudnienie w sklepach zlokalizowanych nad Bałtykiem.

Zobacz także

Rąk do pracy brakuje w sklepach m.in. w Jastarnii, Nowym Dworze Gdańskim, Stegnie, Dziwnowie i Władysławowie. Jak informuje sieć, wyjazdy zatrudnionych w Biedronce realizowane są od połowy czerwca do końca sierpnia.

Joanna Bukała, dyrektor HR makroregionu w sieci Biedronka, wakacyjne wyjazdy do pracy w Biedronce cieszą się popularnością wśród pracowników.  

Zobacz także

- W ubiegłym roku  z wyjazdu skorzystało aż 240 ochotników, którzy na czas wakacji zdecydowali się przenieść do wybranych nadmorskich kurortów. Dzięki temu zapewniamy klientom obsługę na najwyższym poziomie także podczas wakacyjnych miesięcy w sklepach, gdzie ruch jest największy. Tym, którzy zechcą skorzystać z wyjazdu, oferujemy premię letnią w wysokości 350 zł brutto za miesiąc pracy – dodaje Joanna Bukała.

Zatrudnieni w nadmorskich sklepach pracownicy otrzymają standardową pensję tj. minimum 3050 zł brutto dla początkującego sprzedawcy-kasjera i dodatek w postaci uznaniowej premii miesięcznej, a także nagrodę letnią 350 zł brutto. Sieć oferuje też zatrudnienie nowym pracownikom, którzy mogą podjąć się pracy tymczasowej na podstawie umowy zlecenia.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - BIZNES na Facebooku

RadioZET.pl/mat.pras