Zamknij

Soki i piwo za złotówkę. Biedronka organizuje promocję

16.06.2020 07:39
Biedronka. Piwo za złotówkę. Jakie zasady promocji?
fot. Beata Zawrzel/REPORTER/East News

Biedronka organizuje kolejną promocję. Klienci sklepów tej sieci od poniedziałku 15 czerwca do środy 17 czerwca będą mogli kupić piwo i soki za złotówkę. Jest tylko jeden warunek.

Biedronka, największa sieć sklepów w Polsce licząca ponad 3 tysiące sklepów organizuje promocję. Od poniedziałku 15 czerwca do środy 17 czerwca klienci wydadzą na mleko, olej, soki, czy piwo tylko złotówkę.

Jest jeden warunek: promocja obowiązuje przy zakupach za minimum 99 złotych. „Zaoszczędzone pieniądze będzie można przeznaczyć na dowolne urlopowe przyjemności. Promocją codziennie objęte są dwa różne produkty” – czytamy w komunikacie sieci.

Promocja w Biedronce. Za jakie produkty zapłacimy 1 zł?

Klienci przyzwyczaili się już, że w Biedronce niskie ceny to standard. Teraz jednak nasza sieć idzie krok dalej, oferując nową letnią ofertę” – czytamy w komunikacie sieci.

Zobacz także

Przy zakupach za co najmniej 99 złotych każdy klient będzie mógł kupić np. olej rzepakowy Wyborny 1l, pomarańczowe Delicje Szampańskie i litrowe soki pomarańczowe i jabłkowe Riviva w butelkach czy piwo Harnaś w cenie 1 zł.

Promocja dotyczy klientów z kartą Moja Biedronka. Każdego dnia inne produkty podlegają obniżce cen. 16 czerwca, we wtorek za złotówkę kupimy delicje szampańskie i sok Riviva, w środę 17 czerwca – olej rzepakowy i piwo Harnaś. Sieć zastrzega, że obowiązują limity dzienne za zakup przecenionych produktów. W przypadku ciastek to 3 opakowania, soków i piw – po 6 puszek i butelek, oleju – 3 butelki.  

RadioZET.pl/mat.pras