Zamknij

Biedronka z promocjami przed weekendem majowym

24.04.2020 13:51
Biedronka. Nowe promocje przed weekendem majowym
fot. Tomasz Bidermann/Shutterstock (ilustracyjne)

Biedronka zapowiedziała serię promocji w swoich marketach przed długim majowym weekendem. Jakie produkty będzie można kupić taniej? 

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - BIZNES na Facebooku

Biedronka, która prowadzi w całej Polsce ponad 3 tys. sklepów stacjonarnych, ogłosiła nowe promocje w okresie poprzedzającym weekend majowy. Jest to związane również z najbliższą niedzielą handlową, która przypada na 26 kwietnia.

Jakie promocje w Biedronce?

Od rana do północy w piątek i sobotę każdy klient posiadający kartę Moja Biedronka otrzyma zwrot wartości zakupionych bananów na specjalny voucher (do 10 zł na dzień), możliwy do wykorzystania w dniach 29-30 kwietnia.

W trakcie „białej nocy” z piątku 24 kwietnia na sobotę 25 kwietnia klienci będą mogli skorzystać z promocji 2+2. Każdy klient, który zakupi 4 różne kosmetyki albo 4 różne artykuły przemysłowe lub tekstylia, otrzyma 2 najtańsze produkty za darmo.

Zobacz także

„Biała noc” z soboty 25 kwietnia na niedzielę 26 kwietnia to z kolei oferta dla tych klientów, którzy kupią 20 różnych produktów, spośród nich 3 otrzymają gratis - możliwe są zwielokrotnienia tego rabatu.

Promocji nie podlegają jednak produkty standardowo wyłączane z promocji ze względu na osobne przepisy prawne, takie jak: alkohol, papierosy czy produkty żywienia początkowego oraz torby zakupowe.

W kolei od niedzieli 27 kwietnia do 2 maja kiełbasa śląska 550 g będzie oferowana w ofercie 1+1 gratis. Sieć zapowiedziała również inne promocje w podobnej formule.

Promocje w Biedronce
fot. Biedronka

Zobacz także

- Tegoroczna majówka z pewnością będzie wyjątkowa ze względu na panującą sytuację. Niezależnie od tego chcemy, za pomocą zestawu różnorodnych akcji promocyjnych na każdą porę dnia i nocy, umożliwić klientom zakup szczególnie przez nich poszukiwanych produktów w atrakcyjnych cenach. Dlatego Biedronka długi weekend majowy zaczyna jeszcze w kwietniu i będzie go kontynuować z kolejnymi promocjami w następnych dniach - podkreślił Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka.

Oprócz promocji przygotowanych specjalnie na najbliższy długi weekend w Biedronce klienci mogą skorzystać jeszcze z rabatu mega koszyk – do soboty 25.04 (do godz. 6 rano) - czyli serię obniżek cen wybranych produktów.

RadioZET.pl/mat. prasowe