Zamknij

Koronawirus. Które markety są otwarte przez całą dobę?

07.04.2020 11:03
Biedronka. Lidl. Kaufland. Markety otwarte przez całą dobę
fot. Beata Zawrzel/REPORTER/East News (ilustracyjne)

Od wtorku (7 kwietnia) do piątku (10 kwietnia) wszystkie markety Biedronki będą czynne przez całą dobę. Przez 24 godziny można zrobić zakupy również w wybranych marketach innych sieci.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - BIZNES na Facebooku

Biedronka o zmianach w otwarciu sklepów poinformowała w ubiegłym tygodniu.

Od wtorku, 7 kwietnia do piątku, 10 kwietnia sklepy Biedronka będą czynne przez całą dobę.

Zobacz także

W przypadku sklepów, w których ze względów operacyjnych godziny otwarć będą inne, ich klienci zostaną o tym poinformowani. Stosowne informacje będą także dostępne bezpośrednio w placówkach.

W Wielką Sobotę (11 kwietnia), placówki sieci będą otwarte do godz. 13. Zgodnie z przepisami, w dni świąteczne, czyli w niedzielę i poniedziałek, 12 i 13 kwietnia, sklepy Biedronka będą nieczynne.

- Dla naszych klientów ważne jest, by spędzić nadchodzące Święta Wielkanocne w najlepszy możliwy sposób - podkreślił Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka.

Świąteczne zakupy są szczególne i potrzebujemy na nie więcej czasu, by starannie dobrać produkty i zadbać o każdy szczegół, z myślą o naszych bliskich. Dlatego na ten czas przygotowaliśmy rozwiązanie szczególne: sklepy Biedronki przed świętami będą czynne całą dobę

Paweł Stolecki

Całodobowo otwarte są również wybrane markety sieci Lidl (SPRAWDŹ LISTĘ).

Przez 24 godziny można zrobić zakupy w pięciu marketach Kauflanda: Gdańsku, Krakowie (ul. Wielicka), Lublinie, Warszawie (ul. Stalowa) i Wrocławiu (ul. Legnicka).

Zobacz także

RadioZET.pl