Zamknij

Biedronka uspokaja klientów. Sieć opublikowała oświadczenie

17.03.2020 08:17
Biedronka. Komunikat dla klientów sieci ws. koronawirusa
fot. Shutterstock/Proxima Studio (ilustracyjne)

Pracownicy sklepów Biedronka, z prezesem Luisem Araujo na czele, zapewniają klientów, że mimo epidemii koronawirusa sieć nie przestanie funkcjonować. Spółka zamieściła wideo w internecie.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - BIZNES na Facebooku

Biedronka uspokaja klientów w specjalnym komunikacie wideo. Sieć jest zdeterminowana, by podtrzymać sprzedaż mimo epidemii koronawirusa.

Portal Wiadomoscihandlowe.pl podaje, że użytkownicy kart lojalnościowych Moja Biedronka, którzy przy rejestracji podali swój numer telefonu, otrzymali od sieci sms-a z linkiem do krótkiego filmiku. Pracownicy sieci informują w nim o staraniach w walce z koronawirusem.

 Jesteśmy świadomi, że obecnie obok służb medycznych nasza branża odgrywa kluczową rolę. Jesteśmy zdeterminowani, aby zrobić wszystko, co możliwe, w celu zapewnienie niezakłóconego funkcjonowania naszych centrów dystrybucyjnych i sklepów, z dostępnością produktów niezbędnych naszemu społeczeństwu

– zapewnia sztab kryzysowy sieci Biedronka

Biedronka zapewniła też, że w sklepach nie zabraknie towarów. Dostawy będą podtrzymane, nad czym pracuje dziś 6 tysięcy pracowników z wykorzystaniem 1200 pojazdów. W obliczu koronawirusa sieć wprowadziła dodatkowe środki bezpieczeństwa. Zorganizowała dezynfekcję wózków i koszyków sklepowych, a także przeprowadziła akcję informacyjną dot. higieny w miejscu pracy.

Koronawirus w Polsce

Według stanu na 16 marca, liczba zakażonych koronawirusem w Polsce to już 177, z czego cztery osoby zmarły. Dynamika rozprzestrzeniania choroby rośnie. Minister Zdrowia Łukasz Szumowski przewiduje, że w tym tygodniu będziemy mieli czterocyfrową liczbę osób zakażonych koronawirusem.

Zobacz także

RadioZET.pl/Wiadomoscihandlowe.pl