Zamknij

Klapki Kubota znów w sprzedaży. Biedronka zapowiada promocję

19.02.2020 13:29
Biedronka. Klapki kubota. od kiedy. cena
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER/East News

Klapki Kubota wracają do Biedronki. Sieć zapowiada kolejną promocję. 

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - BIZNES na Facebooku

„Już 20 lutego każdy, kto pragnie podkręcić swój styl – w domu, na ulicy, czy na basenie, będzie mógł zaopatrzyć się w zupełnie nowy, basenowy model Kubotów dostępny w sklepach sieci Biedronka, w całej Polsce” – czytamy w zapowiedzi.

Klapki Kubota to kultowe, wodoodporne obuwie. Produkt pojawi się w sklepach Biedronka w czwartek 20 lutego.

„To właśnie tego dnia ma miejsce premiera basenowych klapek Kubota, które stacjonarnie dostępne są tylko w sklepach Biedronka” – informuje sieć.

Zobacz także

Nie pierwszy raz popularne klapki trafią do Biedronki. Ostatnia taka promocja zakończyła się dla sieci sukcesem. 70 procent wszystkich par znalazło swoich właścicieli w pierwszym dniu obowiązywania oferty.

Kubota to marka, za którą kryje się długa i ciekawa historia – w ubiegłym roku obchodzono 25-lecie firmy. W Biedronce świętujemy ćwierćwiecze w tym roku, dlatego towarzyszą nam podobne emocje i cieszymy się, że możemy udostępnić naszym klientom produkt przywołujący wspomnienia lat 90. 

– mówi Kinga Papiernik, dyrektor kategorii w sieci Biedronka

Klapki od 20 lutego dostępne będą we wszystkich sklepach Biedronka w cenie 24,99 zł oraz 4 wariantach kolorystycznych: czarnym, granatowym, różowym i błękitnym, w rozmiarach od 37 do 44.

 

Klapki Kubota w Biedronce
fot. mat.pras

RadioZET.pl/mat.pras.