Zamknij

Klapki Kubota wracają do Biedronki. Cena jednak wzrosła

22.02.2021 11:34
Klapki Kubota w Biedronce
fot. Karol Makurat/REPORTER/East news

Klapki Kubota już po raz czwarty pojawią się na sklepowych półkach w Biedronce. Ile trzeba będzie za nie zapłacić?

Biedronka wraca z kultowym produktem. Klapki Kubota znów są w sprzedaży od poniedziałku 22 lutego. Sieć już po raz czwarty wprowadziła towar do oferty.

Choć w informacji prasowej czytamy o niskiej cenie, nie sposób nie dostrzec jej wzrostu. Za klapki zapłacimy o 5 zł więcej niż w czerwcu 2020 roku.

Klapki Kubota w Biedronce. Od kiedy? Jaka cena?

Kultowe klapki można nabyć od poniedziałku 22 lutego we wszystkich sklepach sieci Biedronka. Produkt na sklepowych półkach pojawił się w trzech wersjach kolorystycznych: czarnym, różowym i niebieskim. Najmniejszy rozmiar to 39, największy – 44.

Wszystkie klapki Kubota z najnowszej oferty sieci sklepów Biedronka są bardzo wygodne, dzięki czemu świetnie dopełnią standardowy zestaw domatora, czyli wygodny dres i ulubione skarpetki. Dzięki antypoślizgowej podeszwie idealnie sprawdzą się też pod prysznic

Biuro prasowe Biedronki

Sieć dodaje w komunikacie, że klapki Kubota to kultowy produkt  szczególnie popularny w latach 90. Ile trzeba za nie zapłacić? Niezależnie od tego, na jaki model się zdecydujemy, zawsze zapłacimy tyle samo, 24,99 zł za parę.

Zobacz także

To nieco więcej niż w poprzednich edycjach. W czerwcu minionego roku za klapki Kubota z Biedronki trzeba było zapłacić 19,99 zł.

klapki kubota

„Po sukcesie wcześniejszych akcji sprzedażowych sieci z marką Kubota, Biedronka łączy siły z producentem klapek już po raz czwarty. Najnowsza oferta na damskie i męskie klapki basenowe marki Kubota obowiązuje od 22 lutego br. do wyczerpania zapasów” – podsumowuje Biedronka.

RadioZET.pl/mat.pras