Zamknij

Biedronka rozda paczki dla dzieci za darmo. Oto szczegóły akcji

03.02.2020 12:38
Biedronka. Jak otrzymać paczkę z Dada dla noworodków?
fot. Shutterstock/Tupungato/MakeStory Studio (ilustracyjne)

Biedronka rozda prezenty dla dzieci urodzonych w 2020 roku. Wyjaśniamy, o co chodzi w akcji „Paczka powitalna Dada”.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - BIZNES na Linkedin  

Biedronka i Dada szykują prezenty dla świeżo upieczonych rodziców. Chodzi o paczki powitalne dla dzieci, które przyjdą na świat w 2020 roku.

Rodzice noworodków otrzymają od sieci pieluszki, chusteczki nawilżane i papierowe patyczki do pielęgnacji marki Dada. Paczka przyjdzie prosto do ich domów. Jak wziąć udział w tej akcji?

Zobacz także

Wystarczy zarejestrować się na stronie www.dadaclub.pl. Może to zrobić każdy rodzin dziecka urodzonego w 2020 roku. Partnerem akcji jest Poczta Polska, dzięki czemu paczki trafią do domów rodziców. Akcja skierowana jest również do przyszłych rodziców, którzy oczekują przyjścia na świat dziecka jeszcze w tym roku. Już teraz mogą zarejestrować się na stronie, a po narodzinach potwierdzić swoje dane i otrzymać prezent powitalny od Dady.

Rok 2020 jest wyjątkowy nie tylko dla wszystkich rodziców, którzy powitają nowych członków swojej rodziny, lecz także dla samej sieci Biedronka, która w tym roku świętuje swoje 25-lecie 

– czytamy w komunikacie Biedronki

Zobacz także

Akcja „Paczka powitalna Dada” ruszy 3 lutego.

- Paczka powitalna Dada to inicjatywa, z której jesteśmy szczególnie dumni. Marka Dada cieszy się zaufaniem tysięcy rodzin w Polsce, a dzięki nowemu programowi możemy być jeszcze bliżej radosnych chwil narodzin. Naszą misją jest wspieranie rodziców oraz ich pociech, dlatego mamy nadzieję, że nasza paczka sprawi przyjemność wszystkim tym, do których trafi i ułatwi pierwsze wspólne chwile z dzieckiem – mówi cytowana w komunikacie Agata Maj, dyrektor kategorii odpowiedzialna za markę Dada w sieci Biedronka.

Co zawiera paczka dla rodziców? W wyprawce znajdziemy pieluszki Extra Care w rozmiarze 2 mini (3-6 kg), chusteczki nawilżane Dada Sensitive do skóry wrażliwej oraz patyczki higieniczne Dada w 100 proc. wykonane z bawełny.

Zobacz także

RadioZET.pl