Zamknij

Biedronka znów czynna całą dobę. Nowe godziny pracy

09.10.2020 14:24
Biedronka czynna całodobowo
fot. Mateusz Jagielski/East News

Biedronka wraca do wydłużonych godzin pracy, co „zdało egzamin podczas pierwszej fazy pandemii”. W jakich godzinach będą otwarte sklepy tej sieci?

Biedronka zmienia godziny pracy. Zmiany mają związek z nowymi obostrzeniami na terenie całego kraju w związku z pandemią koronawirusa.

Dłuższe godziny pracy sklepów mają zapewnić klientom komfort i bezpieczeństwo, a także ograniczyć ryzyko przenoszenia się wirusa.

Biedronka. Nowe godziny pracy

„Biedronka natychmiast reaguje na zmieniającą się sytuację w kraju. Żeby podnieść bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników oraz komfort zakupów sieć podjęła decyzję o wydłużeniu godzin pracy jej sklepów” – czytamy w komunikacie sieci.

Od 10 października ponad 40 sklepów w Polsce działać będzie całodobowo. W około 650 sklepach będzie można robić zakupy do godziny 23:30. Jak informuje sieć, to powrót do Akcji24, dzięki której podczas pierwszej fazy pandemii sklepy były otwarte dłużej.

Zobacz także

Sieć dodaje, że od tego weekendu niemal 2600 sklepów Biedronki działać będzie co najmniej do godz. 23.00, a w najbliższych dniach wydłużenie godzin będzie dotyczyło kolejnych placówek, których sieć ma ponad 3 tysiące w całym kraju.

Czujemy się odpowiedzialni za promowanie dobrych rozwiązań. Akcja 24 umożliwia zakupy niezbędnych produktów w całej Polsce w bezpiecznych warunkach. Klienci docenili to rozwiązanie za pierwszym razem, wierzymy, że teraz będzie tak samo

Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka

Biuro prasowe Biedronki poinformowało też, że w trosce o bezpieczeństwo klientów i pracowników w sklepach znajdują się m.in. specjalne osłony kas z pleksiglasu, taśmy wyznaczające dystans między kupującymi, a także rękawiczki jednorazowe lub żele dezynfekujące.

W 21 miastach w Polsce można też zamówić zakupy online za pośrednictwem aplikacji Glovo.

RadioZET.pl