Zamknij

Biedronka zwiększyła liczbę marketów otwartych 27/7 [LISTA]

19.10.2020 21:06
Biedronka. Godziny otwarcia. Które markety czynne 24/7? [LISTA]
fot. Biedronka

Biedronka rozszerzyła listę sklepów, w których można zrobić zakupy przez całą dobę. Powodem takiej decyzji są nowe obostrzenia dla handlu podczas pandemii koronawirusa.

Strefa czerwona, która od soboty obowiązuje w 152 powiatach (mieszka w nim około 70 proc. Polaków), nakłada dodatkowe restrykcje dla handlowców. Dla sklepów o powierzchni do 100 metrów kwadratowych jednocześnie zakupy może robić 5 osób na kasę, a dla sklepów powyżej 100 mkw. powierzchni - 1 osoba na 15 mkw. Ponadto wcześniej wprowadzono ponownie godziny dla seniorów - od poniedziałku do piątku w godz. 10-12 zakupy w marketach mogą robić tylko osoby powyżej 60. roku życia.

W odpowiedzi na te obostrzenia sieć sklepów Biedronka, która prowadzi w całej Polsce ponad 3 tys. placówek handlowych, powróciła do całodobowego otwarcia wybranych marketów. Podobnie, jak wiosną, kiedy podczas tzw. pierwszego lockdownu wiele sklepów Biedronki było czynne przez całą dobę. 

Biedronka otwiera więcej marketów na całą dobę

W ramach Akcji 24, sieć Biedronka rozszerza liczbę placówek, które są czynne przez całą dobę. Od poniedziałku 19 października jest już ich ponad 400 w całej Polsce, dodatkowo ponad 2350 sklepów sieci jest czynnych co najmniej do godz. 23:30. 

Zobacz także

- W ten sposób ruch klientów powinien rozłożyć się w sklepach bardziej równomiernie, zwiększając bezpieczeństwo i wygodę kupujących. Mamy też specjalne oferty, które sprawią, że zakupy w Biedronce będą nie tylko bezpieczniejsze, ale też bardziej opłacalne - komentował Maciej Łukowski, dyrektor działu zakupów i członek zarządu sieci Biedronka.

Biedronka przygotowała również promocje dla klientów którzy zdecydują się na wizytę w sklepach w godzinach między 22:00 a 6:00 rano. Mogą oni liczyć na to, że przy zakupie produktów za 99 zł z kartą Moja Biedronka otrzymają voucher na 15 zł do wykorzystania przez następne 2 dni na kolejne zakupy za kwotę co najmniej 99 zł.

Zobacz także

Z kolei seniorzy kupujący w wyznaczonych godzinach w ciągu tygodnia (w soboty godziny seniorów nie obowiązują) będą mogli kupić taniej każdego dnia inne produkty, takie jak np.: świeże mleko, herbatę Remsey w torebkach, szynkę konserwową Kraina Wędlin czy papier toaletowy Soft Queen. Oferta obowiązuje przy zakupach z kartą Moja Biedronka.

RadioZET.pl/mat. prasowe