Zamknij

Biedronka wydłuża godziny otwarcia przed majówką. Zakupy do późnej nocy

29.04.2021 09:16
Biedronka. Godziny otwarcia przed majówką 2021
fot. Marek BAZAK/East News

Przed majówką będzie więcej czasu na zrobienie zakupów w Biedronce. Tysiące sklepów w całej Polsce będzie pracować w czwartek (29 kwietnia 2021) do 2:00 w nocy, a w piątek nawet całodobowo.

Majówka to dla wielu Polaków czas relaksu, odpoczynku i spędzania czasu w rodzinnym gronie. Wielu z nich rozpoczyna wtedy sezon grillowy.

Naprzeciw ich potrzebom wychodzi sieć handlowa Biedronka. Przed długim weekendem majowym będzie można zrobić zakupy w późniejszych godzinach niż do tej pory.

Biedronka. Godziny otwarcia przed majówką 2021

W nocy z czwartku na piątek (29-30 kwietnia 2021) aż 2200 sklepów Biedronka wydłuży godziny pracy do 2:00 w nocy, a ponad sto punktów będzie otwartych przez całą dobę.

Biedronka po raz kolejny wydłuża godziny pracy sklepów, tym razem tuż przed majówką. Dzięki temu ruch klientów zostanie rozłożony na dłuższy czas, umożliwiając dokonanie zakupów dodatkowo w bezpieczniejszy sposób

fragment komunikatu sieci Biedronka

Równolegle ponad 200 sklepów sieci Biedronka będzie miało wydłużone godziny handlu do godz. 23:00 lub 23:30, a ok. 90 punktów przyjmie klientów do 23:45 lub do północy.

Grill podczas majówki 2021

- Z uwagi na obecną sytuację, tegoroczną majówkę spędzimy w mniejszym gronie. Jej nieodłącznym elementem jest wypoczynek na świeżym powietrzu, a także grillowanie. W tygodniu przed majówką Biedronka zadbała o klientów podwójnie. Z jednej strony, jak co roku oferujemy bogaty asortyment produktów najlepszej jakości w niskich cenach, a z drugiej – wydłużamy godziny otwarcia sklepów, aby każdy mógł wybrać się na zakupy w porze, jaką swobodnie wybierze - mówi Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka.

Szczegółowe informacje na temat listy placówek z wydłużonymi godzinami działania można znaleźć na stronie internetowej sieci Biedronka.

RadioZET.pl