Zamknij

Biedronka znów czynna całą dobę. Dlaczego?

13.08.2020 10:15
Biedronka. Godziny otwarcia marketów 13 i 14 sierpnia. Jakie zmiany?
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News (ilustracyjne)

Biedronka zapowiedziała dłuższe godziny otwarcia swoich marketów w czwartek 13 sierpnia i piątek 14 sierpnia. Powodem jest weekend, w którym w sobotę i niedziele będzie obowiązywał zakaz handlu.

Biedronka, która prowadzi w całej Polsce ponad 3 tys. marketów, zapowiedziała zmiany z powodu weekendu 15-16 sierpnia. Z powodu Święta Wojska Polskiego i Wniebowstąpienia Najświętszej Maryi Panny w sobotę większość sklepów pozostanie zamknięta. Podobnie dzień później z powodu kolejnej niedzieli bez handlu.

W jakich godzinach będą pracować sklepy Biedronka w czwartek 13 sierpnia i piątek 14 sierpnia?

Biedronka. Godziny otwarcia w długi weekend

Ponad 2 tysiące sklepów sieci Biedronka w czwartek i piątek będzie czynne do godz. 23 a ponad 100 pozostanie otwartych również w nocy z czwartku na piątek, aby klienci mogli dokonać komfortowych zakupów.

Zobacz także

- Będzie z czego wybierać, szczególnie że Biedronka przygotowała wyjątkową ofertę promocyjną, dzięki której klienci nie tylko mogą się przygotować do niehandlowego weekendu, ale także sporo zaoszczędzić - tłumaczył Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka.

Biedronka przygotowała szereg promocji dla klientów. Na przykład w piątek za zakup 8 dowolnych piw radler, cztery z nich można otrzymać za darmo. Korzystając ze wszystkich upustów cenowych można zaoszczędzić 1000 zł.

Zobacz także

Dodatkowo w niedzielę 16 sierpnia można robić zakupy w Biedronce przy użyciu aplikacji Glovo z darmową dostawą do domu przy zamówieniu za co najmniej 199 zł. W sobotę 15 sierpnia z uwagi na święto nie będzie to możliwe. Średni czas dostawy po dokonaniu zamówienia wynosi 45 minut.

Niemal wszystkie zamówienia realizowane są w czasie krótszym niż godzina. Zakupy w Biedronce poprzez aplikację Glovo dostępne są w 21 polskich miastach: Warszawie, Łodzi, Krakowie, Wrocławiu, Gdyni, Gdańsku, Sopocie, Poznaniu, Katowicach, Szczecinie, Olsztynie, Bydgoszczy, Toruniu, Płocku, Lublinie, Białymstoku, Zielonej Górze, Gliwicach, Chorzowie, Sosnowcu i w Rzeszowie.

RadioZET.pl/mat. prasowe