Zamknij

Biedronka czynna do 2 w nocy. Nowe godziny otwarcia

23.10.2020 12:32
Bierdonka czynna do 2 w nocy
fot. ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Biedronka ponownie wydłuża godziny pracy. 1200 sklepów będzie otwartych do 2 w nocy – poinformowała sieć.

Biedronka po raz kolejny wydłuża godziny pracy. Już od piątku 23 października 1200 sklepów będzie działać do 2 w nocy, w niektórych placówkach zakupy będzie można robić całą dobę.

Nowe godziny pracy sklepów sieci należącej do Jeronimo Martins to powtórka Akcji24, w ramach której podczas wiosennego lockdownu sklepy Biedronki były czynne dłużej.

Biedronka. Nowe godziny pracy

W piątek, 23 października sklepy Biedronka będą działać dłużej – czytamy w komunikacie sieci. Nowe godziny pracy sklepów w piątki mają pozwolić klientom „na zakupowe przygotowania do weekendu w dogodnej porze”.

Zobacz także

Chodzi także o rozłożenie ruchu w sklepach w związku z pandemią koronawirusa.

„W najbliższy piątek ponad 1200 placówek sieci Biedronka będzie czekać na klientów aż do 2:00 w nocy. Co więcej, liczba sklepów, które czynne są całodobowo przekroczy już 600. Oznacza to, że łącznie ponad 2700 placówek sieci będzie w piątek funkcjonować w wydłużonych godzinach pracy, co najmniej do 23:30 lub dłużej” – poinformowała sieć.

Zobacz także

Biedronka poinformowała też o promocjach z piątku na sobotę. Klienci, którzy posiadają kartę Moja Biedronka decydując się na zakupy powyżej 99 zł w piątek od godziny 22:00 do 6:00 rano w sobotę będą mogli otrzymać specjalny voucher o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy o wartości co najmniej 99 zł w poniedziałek 26.10.

RadioZET.pl