Zamknij

Boże Ciało i długi weekend. Godziny otwarcia sklepów Biedronki

09.06.2020 17:43
Biedronka. Godziny otwarcia 12 i 13 czerwca
fot. Tupungato/Shutterstock (ilustracyjne)

Biedronka od lat towarzyszy Polakom w spędzaniu wolnego czasu. Tym razem przygotowała specjalną ofertę, która pomoże zorganizować długi, czerwcowy weekend, ale to nie wszystko. Aby umożliwić klientom wygodne zakupy sieć wydłuży godziny pracy sklepów.

Biedronka, która prowadzi w całej Polsce ponad 3 tys. stacjonarnych sklepów, poinformowała o godzinach pracy podczas długiego czerwcowego weekendu. Dla przypomnienia - 11 czerwca to Boże Ciało, dzień wolny od pracy z zamkniętymi sklepami. Zakupów w marketach sieci nie zrobimy również w niedzielę 14 czerwca.

W pozostałe dni - czyli piątek 12 czerwca i sobotę 13 czerwca - sklepy Biedronki będą otwarte. Ale w jakich godzinach? 

Biedronka. Godziny otwarcia w długi weekend

W środę 10 czerwca 2000 placówek sieci będzie funkcjonować od godz. 5 lub 6 do 23:30. Dodatkowo 135 sklepów pozostanie otwartych całą dobę od wtorkowego poranka do godz. 23:30 w środę. W piątek i sobotę placówki sieci Biedronka będą działać jak w zwykłe dni robocze.

Zobacz także

11 i 14 czerwca markety Biedronki, podobnie jak inne sklepy wielkopowierzchniowe, będą zamknięte. Przy okazji informacji o godzinach pracy w długi czerwcowy weekend, Biedronka przekazała szczegóły najnowszych promocji.

Wśród nich dmuchane zabawki do wody marki Bestway i Intex. Dmuchany rodzinny basen o pojemności 778 litrów w cenie 79,90 zł oraz dmuchane materace oraz fotele, dostępne od 19,99 zł za sztukę.

- Długi czerwcowy weekend to dobra okazja, aby odpocząć. Nowa oferta produktów Biedronki ułatwi aranżację przyjaznej przestrzeni w ogrodzie a basenowe gadżety zapewnią rozrywkę najmłodszym już teraz a także w zbliżające się wakacje - podkreślił Piotr Konopko, dyrektor handlowy sieci Biedronka.

RadioZET.pl/mat. prasowe