Zamknij

Biedronka. Ekspres kawowy za darmo w Black Friday

24.11.2021 16:17
Biedronka. Ekspres kawowy za darmo w Black Friday
fot. Beata Zawrzel/REPORTER/EastNews

Sklepy na całym świecie walczą podczas Black Friday o klientów, prześcigając się w oferowaniu rabatów i obniżek. Jednym z nich jest Biedronka, która ofiaruje klientom ekspresy kawowe z okazji Czarnego Piątku. Sprawdzamy, jakie wymagania trzeba spełnić, aby otrzymać bezpłatnie sprzęt do robienia „małej czarnej”.

Black Friday to dzień zniżek i rabatów w sklepach stacjonarnych oraz internetowych. Warto jednak pamiętać, aby sprawdzać ceny oraz analizować oferty. Prezes UOKiK podkreśla: nie dajmy się zwariować i nie traćmy czujności.

Z badań wynika, że 90 proc. sprzedawców obniży ceny z okazji Czarnego Piątku. Już na początku listopada 2021 roku pisaliśmy, jakich promocji można się spodziewać. Większość ankietowanych zejdzie z ceny przynajmniej o jedną trzecią, a rabaty będą obowiązywać nie tylko jeden dzień.

Black Friday. Ekspres do kawy za darmo w Biedronce

Osoby, które posiadają kartę Moja Biedronka będą mogły skorzystać z promocyjnej oferty sieci już w najbliższy piątek (26 listopada 2021). Szykuje się gratka dla smakoszy kawy. Będą oni mogli otrzymać ekspres praktycznie za darmo.

Na czym polega promocja? Klienci, którzy zakupią w piątek sprzęt Delta Q otrzymają vouchery na zakupy w Biedronce o tej samej wartości. Do wyboru będzie opcja za 199 lub 299 zł.

Promocja potrwa tylko jeden dzień i będzie obowiązywała do wyczerpania zapasów.

RadioZET.pl