Zamknij

500 plus od sieci Biedronka. Pracownicy otrzymają bonus

17.03.2021 19:45
500 plus od Biedronki
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER/East News

500 plus dla pracowników Biedronki. Sieć wprowadza program pod hasłem „Rodzinne wsparcie na plus”, który ma wesprzeć rodziny zatrudnionych.

Biedronka przyzna 500 złotych bonusu swoim pracownikom. Dodatkowe środki zasilą karty przedpłacone jeszcze w tym tygodniu – informuje sieć.

„To nowy program pomocy dla rodzin pracowników sieci Biedronka. Dzięki niemu, zatrudnieni posiadający rodziny wielodzietne raz w roku mogą liczyć na dodatkowe wsparcie i zasilenie karty przedpłaconej kwotą 500 zł”.

500 plus w Biedronce. Kto otrzyma pieniądze?

Program adresowany jest do pracowników posiadających rodziny wielodzietne (z minimum czworgiem uczących się dzieci). Sieć podaje, że mowa o zatrudnionych wychowujących dzieci do 26. roku życia.

„Raz w roku mogą oni liczyć na specjalne, dodatkowe wsparcie finansowe w postaci zasilenia karty przedpłaconej. Kwota zasilenia jest uzależniona od wysokości dochodów i wyniesie od 380 zł do 500 zł” – czytamy w komunikacie sieci.

Pieniądze na karcie przedpłaconej można będzie wykorzystać na zakupy w sklepach Biedronka i w drogeriach Hebe.

Agnieszka Sokołowska, dyrektor ds. komunikacji wewnętrznej, budowania wizerunku pracodawcy i programów wsparcia w sieci Biedronka cytowana w komunikacie zaznacza, że to już dwudziesty program wsparcia dla pracowników sieci.

- Najpóźniej do 19 marca br. pracownicy sieci Biedronka posiadający duże rodziny otrzymają dodatkowe zasilenie kart przedpłaconych w wysokości nawet do 500 zł. Jest to realna pomoc dla prawie 800 rodzin uprawnionych pracowników, która przyda się zwłaszcza w czasie przygotowań do Świąt Wielkanocnych – zaznacza przedstawicielka sieci.

W ciągu całego roku pracownicy sieci Biedronka mogą liczyć na kilka innych zastrzyków gotówki na swoje karty przedpłacone. W czerwcu i w grudniu sieć przelewa na karty pracowników nawet 750 zł do wykorzystania na zakupy. Jak czytamy w komunikacie, łącznie w 2020 roku Biedronka przeznaczyła na zasilenia kart przedpłaconych dla pracowników ponad 46 mln zł.

RadioZET.pl/mat.pras