Zamknij

12 piw za darmo w Biedronce. Jednodniowa akcja promocyjna

13.08.2021 08:17
Piwo za darmo w Biedronce
fot. PIOTR JEDZURA/REPORTER/East News

„Biedronka odczarowuje piątek trzynastego” – czytamy w komunikacie sieci. Tylko tego dnia każdy pełnoletni klient będzie mógł wyjść ze sklepu z 12 piwami w gratisie.

Piwo za darmo to popularna promocja w największych sieciach handlowych. Dla miłośników tego trunku piątek trzynastego może stać się szczęśliwym dniem.

Każdy pełnoletni klient, który w piątek 13 sierpnia 2021 roku zrobi zakupy w Biedronce, będzie mógł otrzymać 12 piw w prezencie.

12 piw za darmo w Biedronce. Zasady akcji

Tylko 13 sierpnia w piątek klienci mogą skorzystać znanej już łowcom okazji promocji 12+12. Przy zakupie 12 dowolnych piw, także bezalkoholowych, drugie tyle można będzie zabrać do domu za darmo.

Przy zakupie 24 butelek wybranych piw, od ceny łącznej zakupów zostanie naliczony rabat o wartości 12 najtańszych butelek. Jeśli produkty są w tej samej cenie, zniżka obejmie 12 z nich, a rabat zostanie rozłożony proporcjonalnie na wszystkie kupowane butelki. Piwa będzie można kupić w butelkach o różnych pojemnościach: 0,33l, 0,5l lub 0,58l.

12 piw za darmo w Biedronce
fot.

Każdy piwosz z kartą Biedronka znajdzie idealne dla siebie piwo na weekend. Promocja dotyczy wielu gatunków i marek tego trunku: Żywiec, Somersby, Heineken, Desperados, Corona, Carlsberg, Beck’s oraz Lech Free.

Promocja 12+12 gratis na piwa w butelkach topowych marek to jedna z tych, które nieustannie cieszą się rosnącą popularnością wśród klientów naszej sieci. Widzimy, że z promocji chętnie korzystają osoby o różnych preferencjach, dlatego zapewniamy szeroką ofertę piw lagerów, importowanych, smakowych i bezalkoholowych 

Marta Walkiewicz, kupiec w sieci Biedronka, odpowiedzialna za ofertę piwa

Promocja ważna z kartą Moja Biedronka obowiązuje w godzinach otwarcia sklepów sieci tylko w piątek, 13 sierpnia 2021 r. lub do wyczerpania zapasów. Ten, kto nie zdąży udać się po piwo w piątek, jeszcze w sobotę będzie mógł załapać się na cztery darmowe piwa w konkurencyjnym Lidlu.

Apelujemy o rozsądne korzystanie z promocji lub wybór piw bezalkoholowych. Alkohol, szczególnie w dużych ilościach, szkodzi zdrowiu.

RadioZET.pl/Biedronka