Zamknij

1000 plus od Biedronki. Sieć nagrodzi pracowników

03.12.2020 21:25
Bon dla pracowników Biedronki
fot. Karol Makurat/REPORTER/East News

Sieć Biedronka przyzna vouchery na zakupy szeregowym pracownikom – informuje portal Wiadomościhandlowe.pl. Zatrudnieni będą mogli na koszt pracodawcy zrobić zakupy na kwotę 1000 złotych.

Biedronka, która zatrudnia w całej Polsce ponad 70 tysięcy osób, nagrodzi swoich pracowników. Nie chodzi o kadrę menedżerską, ale o szeregowych pracowników – podaje serwis.

Zatrudnieni otrzymają rabat na zakupy w Biedronce na kwotę 1000 złotych.

1000 złotych na zakupy w Biedronce

Zarząd Jeronimo Martins Polska nagrodzi kasjerów, magazynierów i innych pracowników Biedronki zajmujących stanowiska inne niż menedżerskie.

Zobacz także

O bonusach świątecznych już wcześniej dla portalu Bankier.pl mówiła Agnieszka Sokołowska, dyrektor ds. komunikacji wewnętrznej i odpowiedzialności społecznej w sieci Biedronka. Pracownikom przysługiwał będzie pakiet świadczeń socjalnych m.in. paczki świąteczne oraz doładowanie kart przedpłaconych. Można będzie nimi płacić w sklepach sieci Biedronka i drogeriach Hebe, które również należą do spółki.

Serwis Wiadomościhandlowe.pl dowiaduje się, że pracownicy otrzymają rabaty na zakupy w wysokości 1000 złotych. Zatrudnieni mieli otrzymać już komunikat w tej sprawie od zarządu spółki.

Jak podaje portal, możliwość skorzystania z rabatu mają mieć osoby zatrudnione na stanowiskach nie-menadżerskich w sklepach własnych sieci, pracownicy sklepów agencyjnych oraz wybrani współpracownicy.

RadioZET.pl/Wiadomościhandlowe.pl